• katatonianin yeni cikan albumundeki kanimca en guzel $arki.
  • who could call my name without regretting
    who could see beyond this my darkness
    and for once save their own prayers
    who could mirror down just a little
    of their sun

how could this go so very wrong
    that i must depend on darkness
    would anyone follow me further down
    how could this go so very far
    that i need someone to say
    what is wrong
    not with the world but me

who could call my name without regretting
    who could promise to never destroy me
    tonight my head is full of wishes
    and everything i drink is full of her
  • her şeyiyle müthiş bir katatonia parçasıdır, sözleri fena koyar. ilk dinleyişte sevilecek türden bir parçadır ayrıca.
  • başı tıpkı cure un lullaby parçası gibi başlayan , fakat vokalin girmesiyle tamamen farklılaşan ," who could call my name wihtout regretting nedir yarabbim." dedirten güzel albümün güzel parçası.
  • ezgileri surekli birbirini andırdıgından dolayı cok da kendini dinletmeyen bi albumun en guzel parcasıdır...
  • hiç beklemesem de 3 temmuz 2004 katatonia istanbul konseri'nde çalınmış ve mest etmiş şarkıdır.
  • hic dinlemeye gerek yok, sırf sözleriyle bile yandım allah diye feryat ettiren bir sarkıdır bu.
  • "tonight my head is full of wishes
    and everything i drink is full of her"

bölümü ile paramparça eden katatonia parçasıdır. jonas renkse bu şarkıyı söylerken ölesim gelir ayrıca.
  • katatonia nin last fair deal gone down albümünün 6 sarkisidir kendisi.. sözleri resmen insani parçalar "ben neden yasiyorum ki haydi atlayalim" dedirtir, özellikle kötü bir durumdaysaniz. ve son zamanlardaki halimi yansitir. introdaki gitar riffleri iste ayni albümdeki teargas i andirmaktadir.
  • insana hakikaten katatoni yaşatan olağanüstü şarkı.
    "what is wrong, not with the world, but me?"
hesabın var mı? giriş yap