• buradan tıklayarak açılan sayfada spotify/open diyerekten spotify web client üzerinden albümleri görüntüleyebilirsiniz. playlist oluşturup web client üzerinde bu playliste bir şarkı ekledikten sonra playliste eklenen şarkı üzerinden albümleri uygulama üzerinden görüntüleyebilirsiniz. aksi durumda şimdilik sanırım spotify uygulamaları içerisinde arama sonuçlarında çıkmıyor.

dipnot: bahsettiğim durum linux ortamda denenmiştir. windows ya da maclerde nasıl süreç ilerliyor denemedim. ancak süreçten anladığım çokta farklı olmayacaktır.
  • ağlıyorum
  • çok uzun zamandır dinlememiştim, bugün sabah işe gelirken dur şunların no quarter coverını dinleyim dedim. açtım spotify, her ne kadar spotify şarkıyı çalmayıp, youtube'a dönsemde adamların eklendiği gün aklıma düşmeleri güzel oldu.
  • beklenen gün geldi
  • uzun süre bekledik sonunda spotify'a geldi gönlümün efendisi.
    belki gelmiştir diye arama çubuğunu aşındırıyordum.
  • sabah uyanır uyanmaz tool başlığını görmemle "lan sonunda turneye geliyorlar" diye düşündüm.

konsere muhtemelen gidemeyeceğim için spotify'a gelmiş olması beni daha da çok sevindirdi.

evin içinde survivor'da oyun kazanmış gibi "yesssss be!!!" diye diye dolaşıyorum.

maynard sonunda sikik inadını bırakmış, yeni albüme de az kaldı, bu ay yayınlanır.

aman yarebbim ya, yessss be!
  • puscifer olup tool bugüne kadar spotify'da olmaması kepazelikti zaten.

tanım: kerli ferli müzik gurubu.
  • kenan abimize para mı lazım oldu acaba diye düşdürten olay.
  • spotifya gelişiyle yaşlı kulaklarımızı tekrardan gençlik dönemlerine döndürmüş gruptur. ah tanrımıza şükürler olsun!
  • 160/320 kbps ile dinlenecek gurup değildir. kendinize gelin sayın fanlar.
hesabın var mı? giriş yap