• yapılan bir usta öğretici alımı sınavının, liyakat usulüne yönelik olmasında ısrar ettiği için azarlanıp istifaya davet edilen bir müdürün kalp krizi geçirip vefat etmesi olayıdır.
    link

edit: ilgili şahsın iddiaları yalanlaması haberi:
    link
    edit2: pervin töre'nin hala görevden alınmaması ve ölen hocamızın resmi dilekçesinin yer aldığı ikinci haber:
    link
    edit3: ekşi sözlük yazarları tepkilerinin, yer aldığı haber:
    link
    edit4: cumhuriyet gazetesi haberi:
    link
  • o namuslu insanlar, atlara binip gittiler. maalesef bu dünyada namuslulara yer yok!
  • namussuzların namussuzluğunu dile getirmeyenler de namussuzdur. hiçbir şey çıkmasa bile ses çıkarmak böyle ahlaksızlıkları unutturmamak lazım.
  • onurlu eğitimci. allah rahmet eylesin.
    milli eğitim müdürleri ne çektiriyor öğretmenlere yahu!
    biraz elinizi vicdanınıza koyun. tabi varsa. yazık.
  • böyle karaktersiz insanlar yüzünden karakterli bir insanı kaybetmek gerçekten acı verici olmuş.
  • çok ağır konuşmamak için şimdilik elimden geldiğince sakin bir tanım girmeye çalışacağım.

namussuzların, namuslulara yaşayacak alan bırakmadıklarının bir başka kanıtı olan elim vaka. sebep olanların bir an önce görevden uzaklaştırılıp, hakettikleri cezayı aldıklarından emin olunması zaruri olan olay.
  • ne diyeyim ne diyeyim anlatacak kelime bulamıyorum..allah rahmet eylesin
  • mobingin, psikolojik şiddetin, korku ve stresin bir insanı ölüme götürebileceğini gösteren yeni bir vaka.

mobing sonucu kalp krizi geçirip ölen bankacı kadını hiç unutmuyorum. unutamıyorum.

(bkz: mobbing sebebiyle vefat eden bankacı)

ya da tecavüzüne uğradığı adamla mahkemede karşılaştırılması için adliyeye götürülüp, orada kalp krizi geçirip ölen 7 yaşındaki kız çocuğunu... 7 yaşında bir çocuk... aklınız alıyor mu?

https://www.evrensel.net/…cocugu-daha-istismar-etti

bu tip haberle daha da bir aklıma kazınıyor.

bu adama yapılanlar eminim ki sadece bu haberde anlatılanlar sınırlı değildir. kim bilir arkasında daha neler neler vardır.

edit. linkleri ve aşağıdaki cümleleri ekledim.
    aranızda, her gün çalışanına, çocuğuna, astına, marketteki kasiyere, çağrı merkezindeki yetkiliye, mağazadaki görevliye bağırıp çağıran azarlayan ezen karaktersiz ve korkak pislikler olduğunu biliyorum. bu entry yi illaki okuyan çıkacaktır. bir insanı aklınız sıra aşağılarken, ezerken aklınıza bunlar gelsin. hoş, akıl olsa bu dediklerimi zaten yapmazsınız ama, olsun...
214 entry daha
hesabın var mı? giriş yap