şükela:  tümü | bugün soru sor
  • henüz yeni palazlanmaya başlayan; zamanla daha bilinir ve koordine olacağına inandığım girişken bir türk torrent sitesi. içerik olarak: oyun, program, film, dizi ve apk kategorileri bulunuyor. sitede istek bölümü var ve gördüğüm kadarıyla kullanıcı isteklerine çok hızlı bir şekilde geri dönüş yapıyorlar.

site yöneticilerinin kendileri hakkında verdiği bilgi şu şekilde: torrent mafya, 2006'dan beri internetin derinliklerinde yerli-yabancı bir çok sitede aktif olan üç arkadaş tarafından kuruldu. amacımız piyasadaki her şeye hızlı ve ücretsiz erişebilmenizi sağlamak.
  • çok ilgili yöneticilere sahip site. bir sorununuzu yazdığınızda 5 dakika içinde cevap veriyorlar.

yeniymişler sanırım, yürür giderler.
  • başka yeri kullanamıyorum. efsane bir site. acilen 24 ve 24 legacy'i full hd olarak eklemeliler.
  • çok temiz, düzgün bir tasarımı var. insanın her boku indiresi geliyor. ellerine sağlık. içeriklerini daha da geliştirirlerse alır yürürler. çok temiz hizmet verdikleri için adblock'u kapatıyorum girerken. o derece benimsedim, sahiplendim siteyi.
  • gerçekten güzel site olmuş.türk torrent sitesi ihtiyacını karşılarlar geliştirebilirlerse.bu arada diğer torrent sitelerinde davetiyesi olup paylaşan olursa muhteşem olur.
  • göz attığım ve beğendiğim site olmuştur. bozmamalari dileğiyle.
  • hem site tasarımı hem de adminleri* gayet iyi. her sorulan soruya sabırla cevap veriyorlar ve baya hızlı çalışıyorlar.
  • diğer torrent sitelerinde yer almayan türk filmleri mevcut ama sanıdım hdturk.de adresinden alınma filmler.
  • yeni kesfettigim ve insanın agzına yüzüne reklam fırlatmayan, gayet ilgili yöneticilere sahip, tertemiz ve hızlıca aradığın şeye ulaşabildiğin bir torrent sitesi. hayret verici gerçekten.
  • son zamanlarda sıkça kullandığım site.