• çok ilgili yöneticilere sahip site. bir sorununuzu yazdığınızda 5 dakika içinde cevap veriyorlar.

yeniymişler sanırım, yürür giderler.
  • çok temiz, düzgün bir tasarımı var. insanın her boku indiresi geliyor. ellerine sağlık. içeriklerini daha da geliştirirlerse alır yürürler. çok temiz hizmet verdikleri için adblock'u kapatıyorum girerken. o derece benimsedim, sahiplendim siteyi.
  • gerçekten güzel site olmuş.türk torrent sitesi ihtiyacını karşılarlar geliştirebilirlerse.bu arada diğer torrent sitelerinde davetiyesi olup paylaşan olursa muhteşem olur.
  • göz attığım ve beğendiğim site olmuştur. bozmamalari dileğiyle.
  • diğer torrent sitelerinde yer almayan türk filmleri mevcut ama sanıdım hdturk.de adresinden alınma filmler.
  • efsane torrent sitesidir. 7-8 sezon dizi ve birkaç film indirmişliğim var. diğer sitelere göre pek rağbet görmese de oldukça başarılıdır.
  • yeni kesfettigim ve insanın agzına yüzüne reklam fırlatmayan, gayet ilgili yöneticilere sahip, tertemiz ve hızlıca aradığın şeye ulaşabildiğin bir torrent sitesi. hayret verici gerçekten.
  • yaklaşık 8 aydır takip ettiğim site. yöneticileri gayet ilgili ve düzenli kullanıcıları kırmamaya özen gösteriyor. ileride üyelik sistemi geleceğini düşünüyorum ve ücretli üyeliği olursa düşünmeden almayı planlıyorum. adamlar hak ediyor.
  • son zamanlarda sıkça kullandığım site.
  • ismi sakat ama içeriği güzel sağlam torrent sitesi
hesabın var mı? giriş yap