şükela:  tümü | bugün
 • türk yıldızları anlamına gelen japonca söz.

  ismet kılar bu isim ile federasyon tarafından tanınan ilk türk akita inu üreticisi aynı zamanda. şöyle bir facebook sayfası var.

  şimdilik antalya'da olan, yakın tarihte akita'ların doğası soğuk iklimlere daha uygun olduğu için karadeniz'e taşıyacağı çiftliğinde iki erkek, üç dişi akita inu'su var ve düzenli olarak dünya tatlısı yavrular alıyor dişilerinden.

  çiftliğinden japanese/american akita inu ve shiba inu edinebiliyorsunuz an itibari ile.

  şöyle de bir web sitesi var yeni yeni kurulan. oradan köpeklerinin fotoğraflarına bakabilirsiniz, ayrıntılı olarak bilgi alabilirsiniz.

  ayrıca (bkz: #61512518)
  (bkz: ismet kılar)
 • sevimli küçük sarı samuraylar.
 • pek sevimli japon akita ınu yavrularını fcı(fédération cynologique ınternationale-dünya köpek federasyonu) onayli kıf(köpek ırkları ve kinoloji federasyonu) kayıtlı olarak yetiştiren antalya merkezli çiftlik.

  web sitesi ve facebook sayfaları artan ilgi ile birlikte gelişmekte ve böyle değerli ve büyük bir işi yapan çiftliğin ileride adından söz ettireceğine eminim.kaldı ki sitelerinde ( şuradan ) ve facebook sayfalarında ( o da buradan ) kazandıkları ödüllere göz gezdirecek olursak,adından söz ettirmeye başlamışlar bile.

  saygıdeğer ismet kılar abimiz de fotoğraflarda görüleceği üzere (ilgili resimlere sitelerinden ve facebook adreslerinden ulaşılabilir) akita inu cinsine bağlılığını ve bu türün yetiştiriciliği alanında ülkemizin "en iyisi" olduğunu kanıtlıyor.

  böylesine tatlı böylesine sevimli bir türü türkiye'de daha fazla görebilmek adına daha fazla desteği hakettiklerini düşünmekteyim.

  edit:imla
 • ismet kilar onculugunde japon bekci kopegi olan akita inu irki kopeklerin yetistirildigi ciftlik. akita inu irki sadik olmasiyla bircok kopek irkindan ayrilmaktadir. evdeki cocuklari azami dikkat ile kontrol edebilir fakat bununla birlikte kiskanc da olabilen bir irktir. ayrintili bilgi icin: www.akitainu.com.tr
 • az önce sahibini arayıp bilgi aldığım akita çiftliği. yakın tarihte doğacak yavrulardan birine talibim. ismet kılar da çok sıcakkanlı bir insan, beklemedeyiz.
 • zannediyorum çok yakın tarihte american akita inu yavruları da edinebileceğimiz çiftlik. büyük adımlar atılıyor türkiye'de akita cinsinin sağlıklı bir şekilde yerinin olabilmesi için, pet shop'lar yerine bu tip çiftlikler desteklenmeli.
 • ismet kılar öncülüğündeki akita inu çiftliği. buradan bir arkadaş vasıtasıyla görüştük, ilgiyle karşıladı bizi, sorularımızı cevapladı. trabzon'a taşıyacağı çiftliğin ilk misafirleri olacağız
 • başarılı bir akita inu üretim çiftliği. sahibi ismet bey ile görüştük bugün, bir buçuk ay sonra yavru edinebileceğimizi söyledi. sizler de daha ayrintili bilgi almak isterseniz www.akitainu.com.tr linkine goz atmanizi tavsiye ederim.
  (bkz: ismet kılar)
 • ismet kılar'ın sahip olduğu akita inu ve shiba inu edinme çiftliği. çiftliğini gezip görme imkanım oldu; yavruları çok sağlıklı ve kusursuz. önümüzdeki günlerde kapısını tekrar çalacağım gibi görünüyor.