• hybrid motorlu modellerinde 4 çekiş yok.

çöpe gider.
  • reklamındaki şarkı için:

glass animals - toes
  • mercedes gla denen ötv zammıyla fiyatı 190k yı bulmuş renault motorlu ucube yerine bi buna bakmakta fayda var.
  • hibrit modeline az yakar vergi indirimi de var diye atlamamak lazım. ötv'si özel bir kanunla azaltılmasına rağmen motoru 1.8 litre olduğu için yıllık 1760 tl mtv'si var. 1.2 motorlusunun ise 623 tl. ayrıca 0 iki model arasında 15,000 tl fark var. ikinci elinde 10,000 farketse 5,000 tl buradan da zararımız var. hesabı iyi yapmak lazım. aradaki farkı çıkarmak yıllık şehir içinde çok fazla km yapmak gerek. şehir içinde fazla olması özellikle önemli çünkü şehir dışında araçlar neredeyse aynı yakıt tüketimine sahip. üstelik hibrit modelin arıza yapması durumunda nasıl bir fatura çıkacağı da soru işareti. 3 sene sonunda satılacaksa bu risk gözardı edilebilir.
  • arka kapılara hiç pencere koymasalar elmas değil de tank'tan esinlenilerek tasarlanmış denebilirdi rahatlıkla. hoş, şu anki hali bile elmasın yanından geçmiyor ama insanlara bir ürünü satmak için afili birşeyler söylemek gerek. her suv'da olduğu gibi cüsseli dış görünüm. tabut iç hacim.
  • özellikle yurtdışında fuarlarda yapılan tanıtımlarda toyota bu aracı şehirde yaşayan bekar veya çocuksuz aileler için tasarladığını belirtiyor. türkiye'de sözkonusu pazar büyük olmadığından olsa gerek bu pek dillendirilmiyor sanırım. bu aracın hedef kitlesi çocuklu aileler değil gençler. bu yüzden iç hacim anlamında bir beklentiye girmek yanlış. iç hacim arayışında olanlar rav4 ü düşünebilir.

şahsen tasarımını sevdiğim ilk ve tek toyota oluyor c-hr. en son kullandığım toyota camry'nin sürüş zevki beni şoka sokmuştu şimdi de toyota tasarımı sevilesi olan bir araç ortaya çıkarmış. anlaşılan toyota sıkıcı amca/teyze arabası kimliğinden sıyrılmaya çalışıyor.

türkiye'de iç hacim beklentisi nedeniyle çok fazla tutmayabilir ancak avrupa ve abd'de ciddi bir pazarı olabilir. türkiye'de üretilmesi ise mükemmel bir şey.
  • bu sonradan kondurulmus ekran modasi nedir arkadas... mercedes'e laf ederken geldi baska bir at s.kinde kelebek..
  • an itibariyle görüş aşık olduğum araç. c-hr'yi duymuştum ama toyotadan çıkan mülayim üstüne mülayim araçlar silsilesi yüzünden daha önce bahma gerğei bile duymamıştım. bir de bu hibrit işi falan da ilgimi çekmediğinden düşünmemiştim. şimdi youtubeda kendisini gördüm ki ilk görüşte aşk yaşadım. tasarıma önem veren bir insan olarak vuruldum. videoyu durdurum toyota siteisnden olup olmadığını ve fiyat kontrolü yaptım. fiyatı görünce üzüldüm tabi. pek ulaşılabilecek araçlardan değil. kapıyı 90-100den açmışlar. baktım ki inatçı toyota bu araçta 1.2t motorunu da sunmuş. vay be dedirtti toyota kendini aşmış. ama bakalım içi de klasik berlin duvarı mı, off o ne iç öyle, şu anki en güzel toyota iç tasarımına sahip. dolayısıyla alet olmuş, hem de tam olmuş. scarlet johansson gibi araba olmuş, bakıp hayıflanıp sahip olamayacağın şeylerden. lansman fiyatları böyleyse 2017 110bini görür alt modeller.
  • ce he re diye okunur. kasmayın, kasılmayın.
  • bildiğim kadarıyla pilli versiyonları martta satışa çıkacak. o yüzden kazada yanan aracın pilli değil de çekip bırakmalı olması daha mümkün.
hesabın var mı? giriş yap