14136 entry daha
  • fenerbahçe ile birlikte ülke futbolunun göt deliğidir.

maalesef sistem buna da ihtiyaç duymaktadır.
  • tanim: galatasaray trolleri tarafindan iyice galatasaray aparatina cevirilen camia.

butun hafta boyu "mert hakan gitsin bunu trabzon'da yapsin. hadi mert hakan bunu tabzon'da yap bakalim" diye ortaligi inletti galatasaray trolleri. ne mert hakan'in trabzon'a bir kasti vardi ne ortada bir gerilim. durduk yere bir gundem oldu.

ve trabzon taraftari da bu gerilimi satin aldi. fenerbahce ile trabzonspor arasinda su anda hicbir problem yok. olay sike mike ise siz %100 emin olun galatasaray'in eline su dokemez bu ulkede baska herhangi bir kulup. durduk yere galatsaray'in tetikcisi durumuna dustunuz, belki bu yuzden kupayi kaybedeceksiniz, seneye sarkacak uzun saha kapatma cezalari alacaksiniz. neden? galatasaray ikinci sene ust uste sampiyon olsun diye? adamlar gelmis icerde size 5 atmis gitmis isinde gucunde. size ne birader ya ne bu gerginlik.

size ne faydasi var. yok. bize zarari var mi? o da yok - sonucta iyi takim kazaniyor aliyor 3 puanini. sonucta zarari size, seneye en en en en az 4-5 mac seyircisiz baslar trabzon.
  • dede yadigarı (gürcü ve pontus rumu dedeler) topraklarını,gözünü kırpmadan araplara peşkeş çeken,, karılarını,bacilarini, kızlarını araplarin hizmetine sunan ve bunda beis görmeyen sözde milliyetci,ama hangi milliyetten olduğunu söyleyemeyen, sürekli atatürk'e küfreden yobaz surulerinden oluşan, galatasaray'a domalip maç sonu birlikte kutlama yapan taraftara sahip,kuzeyin amed sportifi...
  • dün akşam fener'e hem yenilip hem rezil olan takım.
  • hem trabzon'da 3 posta gol ile yendiğimiz hem de maç sonu sahanın ortasına yatırıp günün stresini attığımız takım :) trabzonlu olsam sokağa çıkmaya utanırdım valla rezil rüsva oldular :) çupalarinu boydan aldılar akşam :)
  • kadıköye nasıl geleceksiniz acaba?
  • 2011 olaylarına defalarca mağlup olan takım.
    varlık nedeni fenerbahçe nefretine doğru evriliyor ve çok yanlış yapıyorlar.
    siyasiler tarafından da kullanıldıklarını düşünüyorum.
    her fener maçlarında ülke gündemi değişiyor ve nefret kazanıyorlar. koca trabzonun amacı bu olmamalı? tamam ayrı bir motivasyonla hazırlanırsın. küfür edersin, ıslıklarsın. ama bu kadarı fazla.

2011'i artık unutun. arkadaş, sana göre şampiyon sensen, müzene koyarsın imitasyon bir kupa. cas'a, uefaya şikayetini edersin. avukatların da bunla yıllarca uğraşır durur. pes et demiyorum ama bu şekilde mücadele etme. şu son 10 yılda bu olanlar fenere mi size mi zarar verdi? bir gsli olarak dünkü olayda ben bile fbye üzüldüm. ortada bir şey yokken su şişesi atmalar filan. yarın aranıza bir terörist girer. sahada bir futbolcuya bir bıçak takar. ne trabzonspor kalır geriye ne türk futbolu. yurtdışından topçu gelmez buraya. azeri ligine döneriz. olayın ciddi zararları olacağını düşünmenin vakti gelmedi mi? dün sahada bir futbolcu ölebilirdi. abartmıyorum. gerçekten 2024 yılında türkiyenin en üst liginde dün bu yaşanabilirdi.

ben sivaslıyım. sivasın köylerinde gençliği 70lere 80 lere denk gelen adamlar sivasta doğmuş ama trabzonsporlu. bayburtlusu, gümüşhanelisi, ordulusu... bu başka hiçbir şehire nasip olan bir şey değil. bir anadolu takımı olarak başka şehirlerden taraftar kazanmışsın. sen anadolu takımları arasında en büyük takımsın. ama şu son yıllarda antifener yapsan takımın adını sırıtmayacak.

şapkayı önünüze alma vakti geldi de geçiyor.
  • ulan trabzonspora sallayanlar önce dönüp kendinize bakın fenerbahçe bu ülkede en çok hak hukuk yiyen takımdır ne şampiyon olacaksınız nede avrupada kupa alacaksınız haramzadeler
  • türk futbolunun beka sorunlarından biri.

taraftarlarının büyük kısmı teröristtir. büyük kısmı diyorum çünkü genelleme yapmak yanlış olur...
  • valla fenerli troller , sabaha kadar sövseniz saysanız , trabzonsporu düşürmek , gelirlerine el koymak vs vs gibi zihni sihir fikirlerinizle de gelseniz ,

bu suçun / hatanın / olayın yarısına ortak olduğunuz gerçeğini değiştirmiyor

evet trabzon hatalıdır , yanlıştadır , savunulur yanı yoktur ,

ama unutmayalım ki bu yanlışın diğer yarısı da fenerbahçe üzerindedir , bu bir etki / tepki mevzusudur
34 entry daha
hesabın var mı? giriş yap