• pisuvardaki sineği vurmak gibi olmuş. çok beğendim.

öte yandan şu para pul vergi muhabbeti yapan gerizekalıların hesabının başka olduğunu da gayet iyi biliyoruz.

yine de burada kalsın

(bkz: psikolojik harp)
  • klozetin kenarındaki boku işeyerek temizlemek gibi olmuş.
  • "headshot" ses efekti eklenip video haline getirilmesi halinde pkklı suserları çıldırtmaya sebep olacak bombalamadır. yok mu bu işlerden anlayan yapılsa süper olur *
  • vergilerimizle alınan yüzbinlerce liralık mühimmatın heba edilmesidir. orospu çocuklarını öldüreceklerine dağa taşa atmış pilot, şaka gibi. genelkurmay olsam sorumlu kimse(pilot, komutanı, onun da komutanı vs.) bulur harp mahkemesinde yargılardım.
  • birazdan sözlükteki pkk'lılar ve vatansız solcuların ağlak entryler girmesine sebebiyet verecek yaran olay. ha bir de yukarıdaki gibi ve aşağıdaki gibi ekşi bir siki beğenmeme timi de gelip hesap kitap işlerine girip hdp/pkk'lılar gibi yapılanı eleştirecek. sifatina tukurdugum mallari.

edit: adam çözüm sürecine bagladi aq.
  • ucuz milliyetçilik kokan bombalamadır. adam kendisine tahsis edilen adada vergilerimizle besiye çekilmiş haldeyken posterini bombalamak düşündürücü.
    söylenildiği gibi mühimmat israfından başka bir şey değil.
  • yetmez ama evet.
    icraat, imralıda yatan aponun götüne şişe sokulmasıyla tamamlandımı süper olur.
  • bununla övünen akp'li tipleri anlamak mümkün değil.

çok değil, 2-2,5 sene evvel bunları alkışlıyordunuz?

biz karşı çıkıncada hdp ile beraber barış düşmanı, kansevici faşist vs. falan diyordunuz?

böyle toplara pek girmeyin yarın öbürgün gene açılım saçılım olur, bir bok diyemeden herşeyi yutar öyle sap gibi kalırsınız ortada...
  • darısı imralı adası'na. şuna bile vergi muhabbeti yapan var ne diyim. benim vergimle alınanlarla vurabilirsiniz sıkıntı yok. yaptığı şey sadece resim bombalamaktan ibaret değil bu işin psikolojik kazanımları da var.
hesabın var mı? giriş yap