• engin bilgili fitness hocası. hem de öyle magazin sayfası kalitesinde değil, bayağı akademik, rasyonel ve pozitif ilim eşliğinde sizi yönlendiren güzel insan.

özellikle beslenme konusundaki ilgileri değerlendirmeye değer.

ayrıca mağara adamı youtube sayfasını açmış, hayırlı olsun.
  • hacettepe iktisat mezunu olup spora inanılmaz kuvvetli bağlarla bağlı araştıran okuyan; en hakiki mürşitler ilim ve fenden ayrılmayan antrenör ve halaoğlumdur. (bkz: swh)
  • henüz video olarak fazla bir üretimde bulunmamış ama beslenme konusunda dinlenilebilecek, benim de gönlümden geçen ama araya bulgurdur hazır yoğurttur laktozlu süttür karıştırarak tam manası ile uygulayamadığım beslenme şeklini anlatmış;
    https://www.youtube.com/watch?v=ta2efqfyp2o

buna ek olarak instagramında gördüğüm kadarı ile, aynı benim gibi yer fıstığı canavarı. zamanında ben de kendisi kadar tüketiyordum ama kendisi gibi ektomorf olmadığım için artık eve bile sokmuyorum :(

fakat, egzersizler konusunda fazla da rehber edinilmemesi gerektiğini söyleyebilirim, bu hususta özellikle form bazında yanlış yönlendirebilir diye düşünüyorum, bunu söylerken referans aldığım egzersizi de şudur;

https://www.instagram.com/…n-by=tugrulcagriyilmazer

tabi güzel bir enerjisi var, flörtöz halleri, videolarında; özellikle de takip talebinde bulunduğu anlarda attığı bakışlar falan... ıslak köpek yavrusu gibi, şirinli mirinli ama bazı insanların tek derdi, yaptığı işten optimal sonuçlar almak olduğu için, etkileyebileceği tayfa belli :/

umarım kendisini her anlamda geliştirir, iyi bilgiler verir, iyi bir rehber olabileceğine dair umut vaadeder de benim gibileri de takipçi listesine katmayı başarabilir.
    hoş, kişisel hoca olduğu için videoları ve paylaşımları müşteri çekmeye yönelik ön sunum gibi, reklam gibi olacaktır. o nedenle de fazla bir şey beklemediğimi söylemem lazım.

neyse benim buraya esas gelme sebebim şuydu ;
    https://www.instagram.com/…n-by=tugrulcagriyilmazer
    çık tıtlı ^_^
  • kendisinin sözlük yazarı olduğunu düşünmekteyim.
    bilgili ve gayet uygulanabilir bir tarzı var.
    popüler olup da havalanan biri de değil.
    takipteyiz...
  • güzel bir adam olduğu belli, bilgisi ve uzmanlığı adına da takip edilmeye değer.
  • bugün izlediğim videolarıyla yemeye dair birçok bilgi edindiğim sevgili insan.

çok teşekkürler
  • youtube kanalı üzerinden faydalı egzersizler ve beslenme önerileri sunan güzel bir insan. takip etmekte fayda var.
  • youtube üzerinden yayın yapan fitness hocası, nam-ı diğer mağara adamı

kanalı sadece içerik olarak değil, sunum şekli olarak da (yani çekim, post prodüksiyon vb) tatminkar. (gerçi insta'dan hocam mikrofonu gırtlağa dayama diye mesaj attım sallamadı ama canı sağolsun)
    bana göre en büyük artısı hem beslenme hem fitness konusunda verdiği bilgileri doğru düzgün türkçe ile abuk sabuk muhabbetlere girmeden anlatması.

şu arkadaşın verdiği bilgileri pt tutup anlattırmaya kalksan tonla para dökersin, niye çok fazla bilinmiyor anlamış değilim. (kolu 30cm olanlar yorum yapmasın ya da l.a'da karı kız tavladık gibi muhabbetlere girmediğinden olabilir)

(bkz: video ne kadar güzel bir alet değil mi)
  • youtube üzerinden yayın yapan iyi spor eğitmenlerinden biri. yeni başlayanlar için harika bir kaynak olduğu söylenebilir. diğer türkçe kaynaklar gibi kendini beğenmişlik yok.
    insanları direkt supplementlere yöneltmeyen, steroid kullanmayan ve insan sağlığını gerçekten önemseyen bir arkadaş. hareketleri gösterme bakımından zayıf bulsam da genel spor bilincini beğeniyorum.
    hareketler için athlean-x ve miamimuscleusa daha sağlıklı bir kaynak olacaktır. umarım burayı okuyorsa dikkate alır ve bu konuda kendisini geliştirir.
  • beyaz yakalı olarak başladığı ve parlak bir gelecek vadeden kariyerini (bkz: deloitte) bırakarak, gönül verdiği fitness sporunda ülkenin en iyi eğitmenlerinden birisi olmuştur.
hesabın var mı? giriş yap