• nedense sürekli tek tabanca takılan kendi halinde yayın yapan oğuz sasi, elwind, necati gibi yayıncılara sallayıp, büyük abilere tek bir eleştiri getiremeyen boş beleş yayıncı. arkası sağlam wtcn, jahrein, pintipanda ve yancılarına ağzını açamamasının tek sebebi totosunun yememesi. cs, mert günhan gibi adamlar bununla nasıl arkadaş olmuşlar, bu arkadaşlıklarını nasıl devam ettiriyorlar inanılır gibi değil.
  • kendisini ilk twitch ortamından tanıdım. kendini bazı yönlerden çok geliştirmiş ama az da olsa bazı konularda geliştirememiş(örneğin tarih) mükemmel insandır. bazen kırıcı da olsa konuşma şekli çok hoşuma gidiyor ve hakaret etmeden düzgün bir şekilde birini veya bir şeyi beğenmediğini söyleyip düzgünce eleştirebiliyor.
    şu anda kanalında içerik olarak genelde just chatting (ırl) görebilirsiniz ama ırl diyip geçmeyin yaratıcı içerikler göreceksiniz. ana kadrosu turgut uç mert günhan yiğitcan erdoğancan sungurolan ismi “sana yalan borcum mu var” olan harika bir programları var kesinlikle bakmanızı tavsiye ederim.(tekrarını can sungurun youtube kanalından bulabilirsiniz)
    bir de maalesef tekrarları olmayan afterparty (bazen mert günhanın kanalından yayınlanıyor) mevcuttur. bu konseptte gündemi, çizgi romanları, oyunları vb. kısacası kendi sohbetlerini yaparlar diyelim.
    son olarak da kendisi şu an log dergisinde oyun incelemesi yazıyor.
  • oyungezer zamanlarında bu ve yiğitcan erdoğan gibi tipleri eleştirdiğimizde linç yerdik. gerçek yüzlerini göstermeleri iyi olmuş.
  • çöp
  • iki günde twitch otoritesi pozları kesmeye başlayan ilginç kişilik. haklarında sınırlı bilgiye sahip olduğu kendi halindeki yayıncılara ukala bir üslupla yanlış bilgi üzerinden laf attığı zaman, karşıdaki yayıncı cidden kalitesiz olsa dahi, aynı zamanda kendi kalitesizliğini de ele veriyor. neymiş, göte göt diyormuş. kardeşim sen x bir olayda yakın arkadaşın haksız ise her senaryoda onu savunacağını söyleyerek göte göt diyemeyeceğini itiraf etmişsin zaten. bari insanlara yalan söyleme. motivasyonunun direkt kötü niyet olduğu gayet ortada.
  • geekyapar sayesinde yıllar önce tanıdığım ve aylardır da twitch yayınları sebebiyle birçok arkadaşımdan daha çok yüzünü görme fikirlerini dinleme olanağı bulduğum insandır. bu süreçten sonra söyleyebilirim ki sadece kaliteli olmakla kalmayıp insanlara faydalı olmak, onları geliştirmek adına çeşitli konseptlerde yayınlar yapan insandır.

chatiyle tatlı sert bir ilişkisi vardır sebebi ise orda belli bir seviyeyi elde tutma çabasıdır. chatinde birisine sövmek, aşağılamak, kötü bir dil kullanmak yasaktır. vahşi chat çocuklarını bu konuda çok eğitmeye çalıştığını da gördüm.

arkadaşları can sungur mert günhan ve yiğitcan erdoğan da dahil belki de türkçe internette görebileceğiniz nadir argümanlı tartışan konuşan insanlardır. muhtemelen birçok insanın hayatında bu şekilde argümanlı bir tartışma görmediği bir için anlayamıyor, sindiremiyor ve sinirleniyor. adamların hangi oyuna kaç puan verdiğine bakarken neleri eleştirmişler neye göre vermişler neleri konuşmuşlar buna bakmıyor insanlar.
  • çoğu düşüncesini, hareketini sert ve yanlış buluyorum. kendisine göre çok "elit" düşüncelerini en avam şekilde ifade ediyor. özel ortamdaki sohbetlerde insanları kolayca manipüle etmeye alışmış olacak ki yayınlarda kayıtta olduğunu unutuyor, söylenmemesi gereken seyler ağzından dökülüyor ve gereksiz linçlere maruz kalıyor. keşke bazı önemsiz konularda bu kadar köşeli konuşmasa, en azından yayınlarda. bunlar bir tarafa, kendisini sevmiyorum ama yiğitcan ve gunhanla sohbetlerini dinlemekten aşırı zevk alıyorum. özellikle gunhanla. sevmiyorum ama izliyorum yani ki önemli olan da bu bence. şeytan tüyü falan var sanırım.
  • hıyar gibi bütün spoiler’ları okuyup hiçbir uyarı vermeden spoiler yumurtlayan çöp. normalde bu itici herifi hiç izlemiyorum, ama kendisinin olduğunu fark etmediğim bir video önerdi youtube, açmış bulundum. ilk cümlede spoiler yumurtladı adam. bunu izleyeceğime açarım otlayan sığırları izlerim daha iyi. zira kendisinin kafası pek iyi çalışmıyor gibi. videonda spoiler varsa uyarırsın, ama kendisinin kafası buna pek basmıyor maalesef. “beni dinliyosanız spoiler da alacaksınız” gibi salakça bir şey söyledi yumurtladıktan sonra. böyle boş adamlar ego patlamasını neye borçlu çok merak ediyorum.
  • değişik bir tip.

bu adamda tam bir 30'lu yaşlara gelmiş ama hala 18-19 yaşındaki kızlara yavşayan kadıköylü boş beleş tayfa havası var. bende uyandırdığı izlenim budur.
  • iyidir hoştur ama gereksiz polemiğe girer dandik kişilerle
hesabın var mı? giriş yap