• tarifsiz bir mutluluk veren gösteri. ne güzel de uçuyor hevaller.

https://www.facebook.com/…h/videos/677000012504002/

edit: "böyle videolar pkk ile kürtler arasındaki duygusal bağı güçlendirir" diyenler gördüm.
    başlıkta, videoda, entry'de kürt kelimesi geçmiş mi? neye dayanarak bu videonun kürtler ile pkk arasındaki duygusal bağı güçlendireceğini söylüyorsun? kafanızın içinde pkk ile kürtleri bağdaştırıp sonra da insanlara ders vermeye kalkmayın. ayrıca heval kelimesi birbirlerine öyle hitap ettiklerinden dolayı kullanılmıştır.
  • (bkz: o neydi gız)
  • bir heval uçuyordu gözleri yaşlı...
  • halkın rahatça ulaşabildiği sosyal medyaya yansıyan kan donduran görüntüler. adam teröristtir, sana ve ülkene saldırıyordur. etkisiz hale getirirsin biter. ölü bedenlere işkence etmek ve bir de bunu çoluk çocuğun bile görebileceği ortamlara servis etmek türk askerine yakışmıyor benim gözümde.

bir kürt olsaydım, ölen terörist de olsa çok rahatsız olurdum eminim.

ama ortadoğu'da kime ne anlatıyorsun. pkk dediğin de gencecik öğretmeni öldürüp dereye atan şerefsizler işte.
    çok yanlış giden bir şeyler var ve düzeltmek eskisinden de zor sanki.
  • yeri tespit edilmiş hatta mevzi almış bir terörist uçuşa geçiyor. muhtemelen biri kanasçı bu hewallerin. iyiki önceden tespit edilmiş. bölgede en tehlikelisi bu piçlerdir meskun mahalde evin içinden bile kanasla ateş etmeye çalışır bilir ki eve ateş edemezsin.
  • bu görüntüler gerçek mi bilemem ama gerçekse çok iyi olmuş bu köpekler asker öğretmen polis gencecik insanları şehit ediyorlar böyle yapacaksın ki belki caydırıcı olur bir tanede havadayken vursalarmış keşke
  • başka teröristler tarafından üzerine bomba tuzaklanmış terörist cesetlerinin fünyeyle güvenli şekilde imha edilmesidir.
  • askeri açıdan yapılanın doğru ama sosyal medyaya verilmesinin yanlış olduğu görüntülerdir.
hesabın var mı? giriş yap