• ben de bir ara hep yabancı erkek savunucusuydum ama anladım ki türk erkeği gibisi yok.
    edit: bir kere türk'tür aynı kültürü paylaşırsın, aynı değerler üzerinden daha rahat anlaşırsın, espiri yapabilirsin.
    yabancı erkekle de espiri yaparsın ama bir yere kadar.
    öte yandan türk erkeği kadına değer verir, gecenin bir vakti bi başına evine gitmesine izin vermez, ya da diğer erkeklerle mesafeli olmasını ister, kıskanır bu da kadının önemli olduğunu hissettir.
  • (bkz: bitch please)
  • ülke dışına çıkıp görmeden yorum yapılmaması gereken versus.öyle dışardan göründüğü gibi değil.iyisi de var kötüsü de.
  • herkes aynı kanıda: türk erkeği her türlü yabancıyı döver.

ben de katılıyorum. bir türk erkeği üşüdüğünüzde size sarılırken ceketini verirken
    yabancı oh wow jacket alsaydın keşke diye telkinde bulunur misal.

veya bir türk erkeği gecenin bir vakti sizi tek başınıza evinize göndermemesi gerektiğini bilir.
  • yabanci kiz arkadasimla bi kere disardayiz. onumuze 3 5 tane sarhos sorun cikaricak tipler geldi ben hemen hatunu sag elimle kavrayip bana yapistirdim. daha sonra bunlar gidince kiz bana dedi ki senin yaninda kendimi cok guvende hissediyorum daha once hic kimse bana boyle yapmamisti dedi.

fakat baska turk tanidiklarim oldu kadina onem vermeyen vs tipler. onlar kadini mallari olarak gordugu icin durum biraz degisiyor. ustteki dedigim hareketi yapar mi? bence yapmaya firsat bile olmaz cunku kadinin kendiyle gece disari cikmasini bile istemez...
  • oncelikle yabanci ne sayin duduk makarnasi? ben tek siz hepiniz mi? butun yabancilari tek potada eritmisler, koyunun yagmurlarinda yikamislar da versus a mi koymuslar? ne bu? ne ne ne?

neyse milletlere gore siniflara ayirabiliriz sanirim.

turk: asiri baglanabilir, sahiplenir, ite kopege cevrilebilir

amerikan: fazla baglanmaz en fazla 3g, sahiplenmez, baskasinin karisi kizi hakkinda yavsak yavsak espriler yapar, kulturu oyle kinanmaz

latin amerika: hayatta kiskanmaz, baglanir, iyi aile babasi olur bunlardan, giyime kusama hic karismaz, seyinde bile degildir.

hintli: aile babasidir, isinde gucunde gecinir gider.

cinli: bunlarin ne ayak oldugu konusunda cesitli soylentiler mevcutsa da sahiplenme sifir diyebiliriz. cinli kocan olacagina caliyla cirpiyla evlen daha iyi.

arap: hayvan gibi sahiplenir, yaninda kendini guvende hissedersin, parayi pulu harcar sevgilisi icin, giyime kusama sonuna kadar karisir.

gordugunuz gibi turk kizini arap kazandi. tebrikler arap!
  • burası yanık külotlu çorap kokmuş..

https://www.izlesene.com/…k-3-altin-gununde/2227575
  • yabanci erkegin uyruguna gore cesitlilik gosterecek versustur.

afgan erkegi ile karsilastirdiginizi dusunun mesela.
  • arkalarından çok da konuşsak işin sonunda hep türk erkeğini tercih ettiğim vs
  • hep aşırı uçuk yabancılarla karşılaştığım için diğer özellikleri karşılaştırmaya fırsat bulamadığım versus.
hesabın var mı? giriş yap