• hisse senedi olarak yakın markajımda olan hava yolu şirketidir.
  • geçen yılın aynı döneminde zararı 1,25 milyar lirayı bulan, 2020'nin ilk çeyreğinde ise 2 milyar liranın üzerinde zarar açıklayan havacılık şirketi.

detaylar
  • kartal imam hatiplilerin yönetimini doldurduğu ve bir imam hatipli vizyonuyla yönetilen şirket. milli bayramlarda 2 tane şov yapıp kuş beyinli beyaz yakalara instagram paylaşımı yapabilecekleri malzeme verdiler herkes bu kurumun aslında ne durumda ve kimler tarafından yönetildiğini unuttu.

british airways salgının ilk anından itibaren aldığınız tüm uçuşlar için 2022 sonuna kadar geçerli olacak şekilde aldığın ücret mukabilinde hediye çeki hizmeti sunuyor ve bunu online olarak direkt yapabiliyorsunuz. geçen hafta uçuşumuz iptal oldu gidiş dönüş, tüm bilet ücretini bir telefon konuşmasıyla kartımıza iade ettiler.

türk havayolları ne mi yapıyor? zaten şuanda uçuşunuz iptal olsa bile herhangi bir ücret iadesi başvurusu yapamıyorsunuz. bakın başvuru diyorum zira yapıp yapmayacakları belli değil. yanlış hatırlamıyorsam pandemi bittikten 2 ay sonra mı ne başlatıyorlar hatta başvuruları şaka gibi.

bunun yanı sıra akıbeti belirsiz uçuş için yaptığınız hediye çekine çevirme talebini de reddediyorlar. arkadaşım ülkeye gelemiyorum, uçabilecek miyim belli değil, açığa almak da işime yaramıyor çünkü turistik bölgeye olan bir uçuş. ne yapalım yalvaralım mı size kaptırdığımız parayı bir şekilde geri alabilmek veya kullanabilmek için? hayır bu nasıl bir kafa ürünü ver hediye çekini para sende kalsın ben de başka bir uçuşta kullanayım işte? size insan gibi açıklama yazanda kabahat zaten.

pazartesi bankalar açılsın anlayacağınız dilden işlem başlatacam dedirtmiştir.
  • seyahat yasağı kalktıktan sonra çağrı merkezi ve ödeme sistemleri çökmüş durumda olan havayolu şirketi...
    bilete işlem yapmak istiyorum, aradığımda 20-25dk hatta bekliyorum. ödeme işlemine geliyor sıra, biraz bekleteceğim diyorlar, konuşma bekleme süresiyle 30-35 dkyı buluyor, sonra ödeme sistemimizde bir problem var daha sonra arayın diyorlar. tekrar arıyorsunuz bir 40-45 dakikanız daha gidiyor.

bugün toplam mesai sürem 4 saat oldu kendileriyle. hala çözülebilmiş değil. denemeye devam ediyoruz hayırlısı...
  • aktarmalı uçuşumun ikinci ayağını ilk ayağından önceki bi saate çekerek beni krizlere salmış firma. siz nasıl iş yapıyosunuz lan? nası bi operasyon anlayışı bu?

ayrıca müşteri hizmetlerine ulaşabilene kraliyet nişanı veriliyor an itibariyle.
  • uçuş saatleri değişiklikleri ile beni şaşırtmıştır. öyle ki çanakkale’den ankara aktarmalı trabzon uçuşu için önce ankara-trabzon ardından çanakkale-ankara uçuşu yapmam gerekli. teşekkür ederim iyi çalışıyorsunuz.
  • uçuşu hiçbir gerekçe göstermeden iptal etmiş havayolu şirketi. ayrıca hatlarına da ulaşılamamakta.
  • kafalarına göre bilet iptal eden tekelliğinin egemenliğini süren firma.
  • biletimde degisiklik yapıp 5 saat sonrasına bilet kesen, müşteri hizmetlerini arayıp ertesi gün farklı bir uçuşla değişiklik yaptığımda ise çok değil 3 saat sonra biletiniz iptal edilmistir seklinde mesaj atan havayolu şirketi.

müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışmamla işlemimi sonlandırma sürem de sanırım 50-55 dakika sürmüştür. değişiklik yaptığım uçuşun doluluk oranını sorduğumda da yarısından fazlası dolu demisti çağrı merkezi çalışanı.

ne yapmaya çalıştıklarını anlamıyorum. bir sonraki arayışımda sanırım tek talebim “bana iptal olmayacak bir bilet verin” olacak.
  • 4haziran için alınan 10.45 istanbul kalkışlı adana uçağı için az önce sebep göstermeksizin iptal mesajı geldi.
    internet üzerinde satışı hala devam etmesine rağmen
hesabın var mı? giriş yap