• (bkz: #31771983) dan hareketle
    fransız kızı şarap gibidir. açar doldurur içersin.

türk kızı ise rakı gibidir. su ister, buz ister, meze ister, muhabbet ister. ister allah ister.
  • fransız kızının erkek arkadaşı/kocası dışında başka aşıkları, gecelik ilişkileri filan da vardır. bu bilinir ve yadırganmaz.

türk kızının erkek arkadaşı/kocası dışında başka aşıkları filan olduğunda adı "orospu" olur. dövülür, sokağa atılır hatta öldürülür... gerçek olmasına gerek yoktur, söylenti dahi olması yeterlidir...
  • seviştikten sonra oyun oynayabildik diye filtrelenen fransız kızı bir yanda seviştikten sonra arkanı dönme diyen türk kızı bir yanda olan karşılaştırma. sözlükte yabancı kadınlar ve türk kadını tartışması zaten hep seks üzerinden dönüyor.
    bu kızlar kimdir bir bilgi yok, muhtemelen sevişme harici fuck, bitch cok rahat kullanıyoruz vuhuu nidalarıyla modern fransız kızı övüldüğü bu karşılaştırma nasıl bir düşünce yapısının sonucudur anlayabilmiş değilim.
    sevişmeye takmış olan bir beyin kadar tehlikeli bir şey yok. yabancı kadınlarla birlikte olmanın bir adım ileri erkeklik sayıldığı - ben modernim, yakışıklıyım, avrupalı kadınlar bana bayılıyor komplekslerini içeren - bir mecrada sonra adam gelip kezban diye herkesi yaftalıyor.
    neden? çünkü sevişmemiş, seviştikten sonra bana dön yüzünü göreyim demiş. bu türk erkeklerinde niye göt göte yatma merakı var anlayabilmiş değilim. yat kardeşim istersen yere pike ser yat. abazalıktan önüne gelen her kıza yazıyorsun denk geliyor biri de senin gibi eşeğe yüz veriyor sonra ay anlaşamadık, ay bana sevişmeyelim dedi vs.
    o kadar hayvansın ki kafana uyacak kadını bulmaya çalışmadan oo kadın nidalarıyla herkese yazıyorsun, denk geleni de beğenmiyorsun. kafana göre bulmak için zaman kaybetmeyeyim diye yapıştığın o kızı da sonra muhafazakar bir yapıya sahip diye kezbanlıkla aşağıladığını sanıyorsun. sözlükte gelip kezban geyiği çevirip kendini de modernizmin timsali ilan ediyorsun.
    3lü yapalım dedim alınmadı vay be ne harika kadın diyen adama ben gülerim. bu yüzeysellik bu modernizmin getirdiği seviyesizlik ve densizliği güzel bir şeymiş gibi gösteren adam kezban lafını her ağzına aldığında daha da gülerim.
  • (bkz: şahin vs peugeot)

`edit:` başlık başa ben başlığa..
  • her milletten iyi-kötü, güzel-çirkin kız/kadın olabileceği gerçeği es geçmiş kıyaslamadır.
    ama kültürel olarak derseniz; "siz de türkiyedeki kadınlara fransız erkekleri gibi davransaydınız kardeşim" diye cevap verirdim.

(bkz: darılmaca gücenmece yok)
  • türk kızı sıkışırsa gider rica minnet bir tuvalet bulur her ortamda, fransız kız kasmaz, gider paris'te park etmiş iki araba arasına çömelir.
  • fiziksel gorunus olarak bir elazigspor - malatyaspor macidir. denk guclerin mucadelesidir.
  • türk kızı kıl payı ile öndedir.
  • kadinlari cinsel obje olarak gormek entelinden baslayip danteline kadar gidiyor.
    boyle basliklar ve altina girilen entrylerde illa bir seks kiyaslamasi oluyor.

sonra da x neden tecavuze ugradi, y'yi kocasi nasil vahsice oldurdu, urfa'da z kendine 3. kumayi aldi.

biz kadinlar turk erkegini kiyasliyor muyuz ? hayir. neden; cunku biliyoruz ki bir fransiz, italyan, alman erkegiyle kiyaslarsak beyin ve dunya gorusu acisindan pire kadar kalir turk erkegi, hic olur.
    yatak odasi mevzusuna girmiyorum hic bu kiyasta cunku sadece hayvan aleminde karsi cins cinsel objedir, insanlarda degil.
    iste tam da bu yuzden turk erkegi okuz, ayi, maymun ve esekle kiyaslanmali. ama asla bir aslanla degil mesela, cunku aslan kiyasinda bile kaybeden taraf bizim turk erkegi olur.

bu entry agir hakaret icermiyor, yarasi olup da uzerine alinacak erkekleri hedefliyor.
  • son 1 senedir %30 fransiz bir sirkette calisiyorum. gozlemledigim kadar fransiz kizlari biraz daha guler yuzlu ve kendine guvenli, baska da bir farklari yok.
    guney fransaysa biraz daha kadirgali havalari olabiliyor ama bu malatya kizlarinda da var.
    benim sansima mi bilmiyorum, acayip sigara ve alkol kullaniyorlar. en onemlisini unuttum. feci sosyaller. oyle borek gunu sosyalligi degil. gun icinde calisirken bile sosyallesiyorlar. isi gucu birakip iki lafin belini kirip isten gec cikmak koymuyor pek bunlara.
hesabın var mı? giriş yap