• artık kalmayan takıntıdır. tarihin çöplüğünde artık bu takıntı.
  • bi kadının attığı adımların geri cevirilme oranı erkeklerinkinden oldukça düşük olduğundan ilk adımı kadın atarsa dünyaya sığmayacak kadar fazla ureyecegizdir. takıntı değildir, tercihtir. aksini tercih eden bir çok kadın mevcuttur.
  • haklı takıntı.
    bu devirde erkek yapacak hamleyi. biz ne bilelim adamın hoşlanıyorum tadındaki hareketlerin alt metninde yatanları ?
    erkek çapkınsa gelir, söyler olursa olur olmazsa olmaz ve devam eder.
    erkek çapkın değilse niyeti ciddiyse (!) gelir, söyler olursa olur olmazsa da olur

tersi nasıl işliyor peki?
    kadın çapkınsa hadi flörtözse diyelim ima eder ya da söyler . olmaz.
    kadın hanım hanımcık hatta belki kutsal bakire olur gider ima eder ya da söyler kabul edilir ama sonra sktir edilir.
    kadınlarda olay en hafif tabiriyle sktir edilmeyle sonuçlanırken erkekler ısrar ederek konuyu sonuçlandırırlar. bununla ilgili divan şairi baki'den bir gazel gelsin.

güzeller mihriban olmaz demek yanlıştır ey baki
    olur vallahi billahi hemen yalvarı görsünler.

not-yalvar : 1. ısrar etmek
    2. eski para birimi.
  • takıntı olmayıp bir tercihtir. stratejiktir. etkili biçimde uygulanırsa hayatın nimetlerinden sorumluluk almadan faydalanmayı kolaylaştırabilir.

tembel erkeklere müstehak olan tercihtir. ("hadi bakalım. eğleniyor muyuz, eğleniyor muyuz?")

ağlayan değil bunun gibi problemleri çözebilen kişiye "erkek" dendiğine göre, bir erkek tarafından takıntı haline getirilmemesi gereken tercihtir.

çok da ş'edilmeyip demir boruyu okşarken akla getirilmemesi gerekendir.
    (bkz: gülücüğe odaklan)
  • o adımı atmazsanız, atanları seyredersiniz tatlım*

sonra da hatuna bak bir de yanındakine der durursunuz.(bkz: biraz özgüven) kadınlar ilk adımı değil kendine güvenen erkeklerin cazibesine kapılırlar*
  • yurt dışında kızlar teklif etmiyor belki ama en azından çat diye yanınıza oturup selam verip hal hatır sorabiliyorlar.

arz talep meselesi bu. bak italyan erkekleri neden kendine güvenli, tip olasa bile adam kendine ve kariyerine güveniyor. azıcık yelkenleri suya indirmesek kadınlar da bu kadar kasmayacaklar illa ki. kabul edin bir nesil erkeğin ikili ilişkilerin düzelmesi adına kendini feda etmesi gerekiyor.
  • türk kızı takıntılı bir başka tespik.
    yok arkadaş ben çok gittim hoşlandığımı hatta aşık olduğumu söyledim. bi bok olmadı. bi reddedilen ya da sallanmayan siz değilsiniz.
    sen elmayı seviyorsun diye o da seni sevmek zorunda değil.
  • sen hic sperme dogru kosan yumurta gordun mu

sen hic kurda gel budumdan isir diyen kuzu gordun mu

seklinde kulturumuzde yer edinmistir. atasozu olmaya dogru ilerliyor.
  • söylesek kaçar, söylemesek kezban der. tamamen kapattım artık şu ilişki konularını. böyle olmayan bir kişi tanıdım onu da başka sebeplerden dolayı kaybettim. geri kalanı da başta yazdığım kafada olduğu için yalnız yaşamak daha güzel geliyor.

tanım: erkeklerin her şekilde takıntılı olduklarını gösteren başka bir takıntı.
  • takıntı değildir doğal bir şeydir. erkeklerden en iyisinin evrim sürecini sürdürebilmek için mücadele etmesi gerektiği düşünüldüğünde kadınların zaten istemsiz olarak bunu yapıyor olması lazım. peki böyle olmazsa ne olur? bu şekilde başlık açanlar olur.
hesabın var mı? giriş yap