• aslında "türk kızlarının spor salonunda sadece bacak çalışması" olacaktı. aylar süren gözlemlerime dayanarak söylüyorum ki bu bir gerçek. hanım ablalarımız sporu sadece ağırlıksız squad veya 10 kglık leg pressten ibaret sanıp spor yaptıklarını sanıyorlar. ablalarım bu şekilde sporda boşa harcayacağınız zaman yerine gidip beyninizi geliştirmeye çalışırsanız daha faydalı olacaktır.
  • sıska bacaklı vücutçulara örnek olma gayesi güdüyor da olabilirler.
  • şimdi birtakım şeyler yazacağım gelip duyar kasıyorlar diyecekler

merhaba sevgili arkadaş sana bir mektup...

türk kadını,kızı,erkeği,adamı her bireyi tek gerçek üzerine var değil

her insanın farklı düşünceleri fikirleri davranış biçimleri vardır

bacak çalışan kötü de karın çalışan mis mi ?

mutluluk onun için squat belki?belki bacak?

sen tüm vucüd çalışan bir kadını bul onunla mutlu ol

bırakalım herkesi kendi haline isteyen istediğini yapsın

saygı saygı saygı...
  • kalçayı şekillendirmek için yapılandır o ki sonunda her sabah sevgilinin popo günaydınıyla uyandırması eylemi rahatça yerine getirilebilsin ve sevdiceği mutlu olsun.
  • türk erkeklerinin neden böyle olması
  • yanlış önermedir. bazen papaz veya as da çalışırlar. gelen ele ve oyuna da bağlı tabi.
  • çünkü en sorunlu yerimiz bacaklarımız olduğu içindir.
  • kol kasi yapmak icin agirlik kaldirmak gerekiyor, bu cok zor, ancak bacak calismak cok daha kolay. bacakla agirlik kaldirmak bile koldan cok daha kolay. bisiklet ve kosu bandi benzeri uzun sureli kullanilabilecek aletler de maalesef kol icin pek fayda saglamiyor.

yine de az da olsa kol da calisiyorum her gittigimde. ancak bir zamanlar omuzlarimin genisleyecegini dusunerek bazi kol egzersizlerini yapmak istemedigimi hatirliyorum. cok salakmisim gercekten. simdi erkeklerin ne dusunecegi umrumda bile degil.
  • squat yaparak, hele ki front squat yapıyorsa, senin o makinelerde homo homo yaptığın split egzersizlerden daha fazla kası çalıştırabildiklerini fark ettikleri içindir.
  • turk kizlarinin sadece bacak acmasi diye okudugum baslik...

(bkz: yaran yanlis okumalar)
hesabın var mı? giriş yap