• görülüyor ve anlaşılıyor ki kadrodaki 22 kişi malesef bir tugay kerimoğlu'nun, bir bülent korkmaz'ın, bir rüştü rençber'in bir hakan şükür'ün bir ertuğrul sağlam'ın taşşağı olamaz.
  • 3,5 milyon euroluk terim gitmedigi sürece hikaye olacak tartisma.
  • keşke son maça yedek 11 ile başlasak ve bir daha ki turnuvaya 4 büyüklerden, onlardan çıkıp yurt dışına giden totosu kalkıklardan 1 oyuncu bile alınmasa dememe neden olan olay.

ümit millilerle, 19 yaş altı takımıyla falan çıkalım. ne oyuncular para ister ne ruhsuzca oynarlar. kendilerini göstermek için koşar, savaşırlar en azından. he onlarındamı totosu kalkık çıktı, kapatın dükkanı gelin.
  • paranın bırak sorun çözmeyi, sorunu bin kat arttırdığının bilmem kaçıncı örneği. hele ki bizim gibi karaktersiz toplumlarda..
  • ülkedeki tff, trt ve diğer basın yayın kuruluşlarında yer alan örgütlü menfaat çetesinin, başarısızlığın sorumluluğunu terim'den alıp futbolculara yükleme ve 5-6 futbolcunun milli takım kariyerinin harcanarak terim'in yüksek maaşı, teknik taktik yetersizliği, adam kayırmacılığı gibi konuları ve hesap sorulabilirliği gündemden çıkarma çabasının ürünü safsatalardır. kabarık tff davetli listelerinin unsurları, muadili yayıncı kuruluşlara nazaran fazladan adam götüren trt'nin kıyak görevlileri ve mevcut türk futbol endüstrisinde köşe başlarını tutmuş kişiler ısrarla tali konuları ve tali kişileri tartışacak, ana konuları ve ana sorumluları sonuna kadar savunacaktır. çünkü bu mesele kolay ekmek meselesi. taraftarı azarlamaktan, aşağılamaktan, onlara akıl vermekten çekinmezler. daha ispanya maçı biter bitmez topyekun başladılar savunma ve taarruza. ballı görevleri, beleş fondü (bknz: euro 2008) ve şarapları ve kolay ekmeği tribünlerde yerini aile bütçesinden kıstığı parayla alan avamın ıslık ve protestolarına yem ederler mi sandınız?
  • ohaa ateistlik gitmiş yerini islam düşmanlığı almış. adam bu haberi bile din üzerinden algılamış. artık yuh deyip başka bişey demiyorum.
    konuyla alakası ise önada yuh diyorum.
  • yaziklar olsun
  • böyle bir konudan dolayı tartışma çıkması bulunduğumuz durumun özetidir dostlar. durum vahim.
  • şimdi kendimden düşünüyorum. ayda 10 bin tl kazansam 100 tl için bunları yapar mıyım? yapmam. vizyonsuz ülkenin vizyonsuz takımı.
  • az önce arda turan babalar günü sebebiyle instagramda paylaşım yaparak "babam bilir ki benim adım bu dünyada parayla, pulla adım geçmez." notunu düştü. özetle (bkz: parayla pulla işim olmaz) mı demiş oldu dedirten.
hesabın var mı? giriş yap