• an itibari ile jeneriklik bir gol atarak öne geçen milli takımımız. dün statta izlediğim saçma sapan izlanda maçından sonra ilaç gelmiştir. helal olsun bu çocuklara.
  • skoru 2-1 e getiren golümüzün inanılmaz olduğu maç. şu golü ve organizasyonu dün akşamki ruhsuzlara izletmek lazım.
  • türkiye'nin onurunu düşünerek oynayan oyuncuları barındıran takımdır. işte bu takım primi hak ediyor.
    not1: bu zamana kadar sizleri izlemediğim için özür diliyorum.
    not 2: adam prim yerine vodafone arenada oynamak istiyor helal olsun. besiktas yönetimi konuyla ilgili olarak olumlu bir yanıt vermiştir.
  • turkiye'de futboldan ekmek yiyen herkese 12 saat araliksiz izlettirilmesi gereken milli futbol takimidir.
  • oynadıkları futbolu dünkü ruhsuzların izlemesi gerek. başka diyecek bir şey yok. ellerine sağlık.
    ikinci goldeki akrep vuruşu ve makasla fatih'in vurduğu vole mükemmeldi.
  • final maclarını vodafone parkta oynamak isteyen takımımız.

henüz yarı finale çıkmalarına rağmen o kadar eminler finale çıkacaklarına hatta şampiyonayı kazanacaklarına.

helal olsun size!
  • kalbimiz sizinle, aslan yürekli adamlar!
  • az önce trt de rusya ile maçlarını izledim, a milli takımın bu adamları izleyip ders alması lazım, a milli deyince sövesim geldi o yüzden burada kesiyorum.
  • izlanda maçına bu takımla çıksak 20-0 yenilsek bir gram üzülmem.en azından oyundan çıkarken gülümseyerek çıkmazlardı.
  • yüreklerine sağlık, milyonluk eşşekler konuşulurken sizi unutan medya utansın.
hesabın var mı? giriş yap