531 entry daha
  • trabzon ve sakarya.

trabzonluların sempatik görülme çabasıyla yobazlıklarını birleştirmeleri farklı mide bulandırıcı bir mizaç ortaya çıkarıyor.

sakarya ise tamamen agresif ve yobaz birleşimi. ildeki herkes komple yobaz.
  • samimiyetinde samimi olmayan, her şeye aşırı derecede pragmatist yaklaşan, hiç öz eleştiri yapmadan sürekli üste çıkmaya çalışarak her zaman kendisini haklı gören, reddedildiği veya onaylanmadığı anda çirkefleşen ve popülistliği gelişmişlik olarak algılayanlar sebebiyle mersin'dir.
  • erzulüm
  • ankara. bir kişi var hepsine bedel.

zorunlu edit: kim diye soran birkaç kişi için ipucu: kendisinin eski sevgilisi amerika'da.
  • bu durum bir çok insanı birbirine düşürecek olsada söylemek zorundayım kesinlikle konya’dır.
    ömrümün 5 senesini yedin konya...
  • konya ve trabzon. nettir.
  • sanliurfa

dindar gibi gorunup her turlu ahlaksizligi yapan , kavgada tek bir kisiye bile onlarca kisi dalan , cinsel acligin afrikasinin afrikasi bir yer.

(bkz: peygamberler sehri)

bu arada bir yere ne kadar cok peygamber gitmisse , o toplum o kadar bozuktur.
  • çanakkale trabzon sakarya urfa ve çorumdur efendim.
  • adıyaman degildir.
  • saymakla bitmez. bu yüzden türkiye'nin itici insanlarının olmadığı şehirleri gibi bir başlık açılsaydı daha pratik ve faydalı olurdu.

en itici insanlarının bulunduğu şehirler rize, trabzon, adana, urfa, sakarya, antep, ardahan, erzurum, diyarbakır gibi şehirlerdir.

neredeyse tüm türkiye. itici insanların yaşamadığı şehirleri ise ben bilmiyorum. giden varsa anlatsın bir zahmet.
772 entry daha
hesabın var mı? giriş yap