204 entry daha
  • o kadar gucluyuz ki twitter'di, youtube'du falan hemen kapatiriz hepsini.
  • daşşak diye açılmış başlık diye başladım okumaya, dehşete düştüm!!

buna inandırılabilen insanlar mı var diye. biraz kafa yordum ve bence bu başlığı açan çocukcağız yazdıklarını ciddiye alıyordu maalesef.

buna inandırılabilen insanlar üzerinden yönetiliyoruz.

bu saftirikleri kandırıp sırtlarına basa basa tırmanan heriflere rağmen hala bunları seven bir canlı türüdür bu; daha önce keşfedilmiş midir bilmiyorum, gugıllarım aklıma gelirse sonra.

kısaca. durum vahim.

yönetilmesi, ezilmesi, üzerine tükürülmesi bu kadar basit bir canlı türüdür bu. eğer gugılladığımda çıkmazsa, türü teşhis ve keşif sebebiyle isimlendirme hakkım var sanırım.

angutus.

bir zamanlar demokratik, laik, hukuk devleti olan türkiye'den geriye kalanlarda yaşayan bu tür.... blah blah...

başlıkla alakalı olarak da..
    eğitim seviyesi diyorum. refah seviyesi de diyorum. işçi güvenliği falan da zırvalıycam hatta.. kadına şiddetten bahsetsem mi bilemedim.. hukuk sistemi de çalışmıyor üstelik..

ya küfür etmem geldi şimdi de..
  • (bkz: ziyaaaaaaaaa)
  • ulkemizin dunyadaki gsmh sırasına bakin da sonra bik bikleyin 5. super güç diye. (bkz: paralel evren)

edit: gsmh siramiz icin link burada
  • daha kendi yerli üretim otomobilimizi dünyaya pazarlayamıyoruz neyin süper gücü la.

git kumda oyna derler adama.
  • aklıma orta 2 de yazdığım kompozisyonu getirmiştir. bir bölümde ,1982 de almanya da gördüğüm atari konsolun 1983 de türkiye ye gelmesini referans alarak;

"osmanlı döneminde yüzyıllarca gerideyken türkiye batı ülkelerinden şu anda sadece 2 yıl geride" diye yazmıştım. öğretmenim de o cümlenin yanına 3 tane soru işareti koymuştu ama anlayamamıştım sebebini.

"herhalde atarinin ne olduğunu bilmiyor" diye düşünmüştüm.
  • durumun ne kadar vahim olduğuna şurdan bakın, sıkan bile en çok dünyanın beşinci ülkesi olarak sıkabiliyor.
  • herseyi gectim de icinde teknoloji barindiran iddia. bu kafa ne kafasi haci? bence bu kafa yapisina ayri bir ulke kurmak sart. orada dunyanin en muhtesem gucu olmaya cabalayabilirler mis gibi.
127 entry daha
hesabın var mı? giriş yap