• türk lirasının yüzde 40 değer kaybetmesinin ardından herkese çağrı yapmış bi turist. tüm dünyaya ucuz tatil için buraya gelin türk insanına yardım edin diyor.

https://www.youtube.com/…0&ab_channel=mickandtrudie
  • ite köpeğe maskara olmak.
  • e bizimkiler turist gelsin diye (bkz: enjoy i'm vaccinated) yazıları bastırdı her yere. gelip gerekeni yapıyorlar onlar da. yanlış bir şey göremedim ben.

canlarım benim, aşılarımız da tam, paramız da yok zaten. çekinmeyin, gülün eğlenin cennet vatanımızda. biz yaşayamıyoruz, en azından(!) siz yaşayın.
  • yine tüm dünya'ya rezil olduğumuzun göstergesidir.
  • mick'in diğer videolarını da izlemenizi öneririm. kendisi türkiye aşığı bir ingilizdir.
  • amaç bu değil miydi zaten? rekabetçi kur diye götlerini yırttıkları ne işe yarayacak başka?!

koskaca turizm bakanlığının yapamadığını yapıyor adam, açık açık amacıyla, gerekçesiyle türkiyeye çağırıyor tatilini başka yerde değerlendirme fikrinde olanları...

mick ve trudie, ingiliz olabilir ama bırak turizm bakanlığını, bakanlar kurulundan fazla faydaları yoksa ben de ne olayım...
  • ite köpeğe maskara olmak?

din dil ırk ayırt etmeden su insanlar gibi insanları en azından saymayı ogrenemedikce sizden bi bok olmaz.
  • video atamın önünde çekilmiş yetmiyormuş gibi.

edit: ayrıca türkiye' ye ucuz alışveriş için gelen bulgarlardan farksız durumdur. hangi niyetle çekilirse çekilsin benim içime sinmiyor kabul edemiyorum.
  • normalde türkiyede yaşayan göçmen ingilizlerin türkiyede hayatın çok zor olduğunu fiyat performans olarak diğer tatil bölgelerine göre tercih edilmesi gerektiğini iletmiş oldukalrı videodur.

havaalanından taksime 100 euroya gideceğinden habersiz turistleri uyarmamıştır.
  • terörist ilan edilmesi ve türkü ocaklarinin nefesini ensesinde hissetmesi muhtemel kisi
hesabın var mı? giriş yap