• tamam lüzumsuz kasan postlar var ama orta yaş üstü dayılarımızın ilgi alanına girmediğinden halen bilgi alışverişi konusunda gayet stabil sayılır.
  • bankalari, devlet kurumlarini gectim, sahte twitter hesabiyla reklam verilmesini bile engellemeyen platform!
  • android için gelen güncelleme ile artık timelineda popüler twitleri mi yoksa son atılan twitleri mi seçebileceğimiz küçük bir buton eklenmiş. eski algoritma o kadar boktandı ki telefonda twitter'a girmenin bir esprisi yoktu, bu gelen güncelleme ile çok daha kullanışlı olacaktır. bu sorunu 3 yıl gibi kısa sürede çözen geliştirici ekibe ise saygılarımı sunarım.

not: son olarak pc üzerinde hala " ben bu tweeti sevmedim" dediğinizde timelinedan geçici olarak paylaşımı kaldırsa da, sayfayı yenilediğiniz de görmek istemediğiniz paylaşımı tekrar karşınızda görüyorsunuz umarım bu sorunu da en kısa zamanda hallederler.
  • yeni güncelleme ile oldukça hızlanmıştır.
    ayrıca twit sayısını göstermemesi güzel olmuş.
  • geçen sene bıraktım kullanmayı trol hesapların egemenliğinin başladığı ve yazdığınız her harfe kadar eleştiri getiriliyor
  • artan hızda dolandırıcı reklamlarına maruz bırakan site.
    dolandırıcı hesapların kontrolsüzce artmasında tabii ki sorumluluğu *var.
    20-30 milyar dolarlık piyasa değeri olan şirket, çok daha etkin bir reklam departmanı kurmalı. normal hesap açılarak sponsorluk ücreti ödendikten sonra bu hesapların banka hesaplarına evrilmesinin önüne teknolojik olarak geçilmesi pek tabii mümkün olabilir. türkiyedeki bankaların hangileri olduğu belli değil mi? özellikle sponsorlu hesapların profil güncellemelerindeki ifadelerin türkiyedeki banka bilgilerini içermesi halinde twitter'ın onay vermesi gereken bir reklam süreci işletilemez mi? ya da bankalardan doğrulama yapılamaz mı?

ama sponsor ücretini alıp sonra nasıl olsa şikayetlerle bunları tespit edip engellerim düşüncesiyle paranın cepte kalması daha tatlı. hatta reklam departmanları bunu başarı olarak bile sayıyor olabilir. *
  • biz bu sitenin bağımlısıyız, köpeğiyiz.
  • son birkaç gündür bu platform üzerinde gördüğüm tüm reklamlar banka kampanyası yaparmış gibi davranan dolandırıcı hesaplara ait. günde 20 tane kadar spam bildirimi yaptım artık sinir bozucu noktaya geldi.
  • dolandırıcı reklam kampanyalarından gına geldi bildiriyorum sayfayı yeniliyorum bir yenisi çıkıyor.
  • düzenli olarak girdiğim ama tweet atmadığım sosyal mecra. eskiden çok atardım ama artık çok saçma geliyor sadece çok beğendiğim şeyleri favlıyorum o kadar ayda yılda bir de tweet o da çok nadir. ama gündem takip etmek için hala birebirdir orası ayrı.
hesabın var mı? giriş yap