• charlie'yi özledim, orospu rose :(
  • gelmiş geçmiş en komik dizidir bence net, tartışılmamalı bile.

--- spoiler ---
    ta ki charlie diziden kovulana kadar tabi çok iyiydi 8. sezondan sonra pek sarmadı beni.
    --- spoiler ---
  • charlie sheenin gidişinden sonra bile en az eskisi kadar güzel olan sitcom. son sezonu keşke hiç olmasaydı dedirtir. walden smith ile alan harperın evlenmesi, charlie'ye olan sinirle charlie'nin bir kez daha öldürülmesi gibi saçmalıklarla dünya dizi tarihinin en boktan final sezonuna sahiptir. fakat son sezonuna rağmen diğer bir kaç efsane sitcom ile beraber en iyi sitcomlar sıralamasında ilk sıraları zorlar.
  • charlie sheen gittikden sonra ketcapsiz patates kızartması gibi oldu dizi izlenilebilir ama kötü.
  • charlie sheen'den öncesi ve sonrası diye ayrılan dizi. belki de bu dizinin charlie ile bu kadar başarılı olmasının en önemli nedeni, onun rol yapmaya ihtiyacı yoktu çünkü istenen karakter zaten charlie'nin ta kendisi idi. bir nevi kendi biyografisinin komediyle harmanlanmış hali diyebiliriz bu diziye.
  • jake in ne kadar tatlı bir çocukken ergenlikte bir o kadar itici ve çirkin olmasi ve charlie sheen in ayrılmasıyla artık izlenmez diye düşünmüştüm. fakat aslında charlie ayrıldıktan sonraki sezonda gulmelere doyamadim desem yeridir. sonuç olarak final yapmış bir dizidir. gönül isterdi ki charlie sheen ayrılmasın ve bu dizi hep devam etsin ama her güzel şeyin bir sonu var.
  • 12. sezon ve final bölümündeki rezaleti açıklayabilecek olan var mı?
  • özellikle ilk sezonlar kesinlikle efsaneydi, keşke jack hiç büyümese, charlie sheen de diziyi terketmeseydi.
  • efsane dizi. 5 yıldır günde en az bir bölüm izlerim; izlemeden yatmam, yatamam.
hesabın var mı? giriş yap