• muhtemelen stiletto kullanmayan erkeketir.
  • ne kadar ayakkabı alsamda kullandığım bilemedin 2 bilemedin 3 yoktur ama olsun
    --- spoiler ---

kalan 2 de çok eskidir zaten
    --- spoiler ---
  • giyimine dikkat eden erkektir. şöyle ki, giyim kuşam düşünüldüğü zaman benim için üç ana renk vardır: kahverengi, siyah ve lacivert. yani bu renklere bağlı olarak kemer-saat-ayakkabı kombini düzeltilir, gömlek buna göre seçilir, mümkünse bu renklerden sadece biri odaklı giyinilir. dolayısıyla bu mantığa göre en az üç ayakkabı gerekmektedir. bunların dışında bot, spor ayakkabısı vs. derken sayı çift haneleri bulabilir, normaldir.
  • şahsen 5 çift kundura, 3 çift spor ve bir çiftte krampon var. haa şunu da söyleyeyim. bu ayakkabıların yarısı 4-5 yıllık.
  • 6 çift ayakkabım var. biri bot, biri spor, biri topuğa diğeri bileğe kadar converse, ikisi de basketbol ayakkabısı.
    aldığım ayakkabıların hepsi 1 yılın üzerinde kullanım ömrüne sahip.
  • galiba bende de var tüketim çılgını değil
    m ama spor klasik siyah ve kahve bot krampon derken ha bi de düğünde giydiğim var 5 oldu galiba
  • takım elbisenin altına renk ve çeşit olsun diye beş çift,
    spor ve gündelik olarak sekiz çift,
    kış için bir çift bot,
    şeklinde yazıp toplayınca gizli ibne çıktım. matematik yalan söylemez.
  • (bkz: vans) sahibi erkektir. ne kadar eskiselerse eskisinler atmaya kıyamıyorum kerataları.
  • yaklaşık 30 çiftle bu gruba dahilim ödülümü adrese yollayın
  • benim, ama en az 3 ay boyunca sadece birini giyerim her gün, eskiyince yenisi alır onu giyerim. diğer 2 çift dolapta öyle bekler.
hesabın var mı? giriş yap