• bu öğretmenler zaten az parayla çalıştırılmak için varlar. ücretli öğretmenliğin mantığı bu. imkansız.
  • (bkz: tahmin ediliyor) kim tarafından tahmin edildiği muamma olan masa başı haberi.
  • yapılmayacak olan zamdır.

seçim yaklaşıyor arkadaşlar, boş yere heyecan yapmayın.

her seçim öncesi bu haberlere -hatta verilen vaatlere- inanan öğretmen arkadaşlar varsa rica ediyorum diplomalarını bir zahmet yaksınlar.
  • desene hepten torpil, iltimas devreye girecek. bakacaksın arkeoloji mezunu sınıf öğretmenliği yapıyor neden mebde dayısı var. abv
  • "ne çekti bu fen edebiyatlılar arkadaş!" dediğim iddia. asparagaslarda bile olumlu bir şey düşmüyor payımıza.
  • (bkz: seçim)
  • ücretsiz öğretmen mi var aq diye sorduran.
  • seçimler is loading. yine sonu gelmez vaatler yine dolaşan haberler. marttan sonra görelim bu haberleri
  • aynı işi yapıp çok çok az ücret almalarına nasıl gönülleri razı oluyor anlamıyorum. hadi kadroya alamıyorsunuz tamam diyelim bari çalıştıkları aylarda maaş artı ders ücreti alınsın. eskiden beri öğretmen ek iş yapar, öğretmen ezik mantığıyla mı oluyor bunlar bilmiyorum. hakettiğimiz emeğimizin karşılığını kadrolu öğretmen bile alamıyor iken aynı öğretmenler odasını paylaştığımız, bizimle aynı yollardan geçmiş, aynı emeği sarfeden ücretli öğretmenlerimiz de hiç değilse çalıştıkları süre zarfında bizden maddi olarak ayrı tutulmasın. her ne kadar buna karşı çıksak da para hürmet getiriyor. biz kadrolu öğretmeni veli ezsin, öğretmenler bile aralarında kadrolu-ücretli ayrımı yapsın. artık bu kafamıza yerleşen ezik öğretmen düşüncemizi yıkalım. hürmet görelim daha bi şevke gelelim, mesleğimizi sevelim, gurur duyalım. böyle gelmiş böyle gitmesin be.
  • hala haber7'den gelen haberlere inananların var olduğunu gösteren hede.
    siz şimdi bunun seçim için yapılan bir haber olduğunu anlamadınız ve paylaştınız. bravo size. ülkece bu cehalete bayılıyoruz.
hesabın var mı? giriş yap