• ne saniyordunuz bu adam edebiyati yapan madamlardan ya ne olacakti
  • aldattıysa git boşan. twit atıp ifşa edince ne oluyor ?
  • sosyal medya hesaplarını bile o kullanıyor. boşan.

bir de ufuk mesajlarda ben kiminle konussam sorun oluyor yazmış boşan.
  • senden başkası gönlüme girerse neyse bir twit atarsın.
  • sosyal medyada ifşa edip, linç ettirme olayından gına gelmiştir.

hata yapmıştır, aldatmıştır ama bunun cezası sosyal medya linci olmamalı bence. ufuk bayraktar'ın da yaptığı bir insanın yapacağı en karaktersiz şeydir bu arada.

son zamanlarda gittikçe artan bu "ifşa" ve "linç" olaylarının gerçekten kabak tadı verdiğini düşünüyorum.

bakıyorsun biri asılmış hemen ifşa; "sapık"

bakıyorsun biri aile arasında hata yapmış hemen ifşa; " karaktersiz "

bakıyorsun biri kurallara uymayan şeyler yapmış, hemen ifşa; " lanet şey"

bakıyorsun biri çıplak dolaşmak istemiş, hemen ifşa;"lan çıplak koşun."

birisi bıçakla sana veya yakınındaki insana saldırmış, hemen ifsalamak için çalışmışsin. ne ilkyardım, ne polis, ne ambulans çağırmak gelmemiş aklına.

çağımızın bu ifşalama hastalığı çok kötüye gidiyor.
  • kendini oynadığı ramiz dayı rolüne fazla kaptıran ve hayatı role dönüşen bir adamın hiç şaşırtmayan akıbetidir.

afedersiniz ama ne bekliyordunuz?

bu profildeki birinden meryem oğlu isa ahlakı beklemek çölde kutup ayısı aramaktan farksız.
  • hadi merve neysede selma ya yapılır mı ulan bu dedirtmiştir.

sikimizde olmayan aldatma.
  • ifşa saçmalığı o kadar büyük bir boyuta geldi ki artık insanlar eşini ifşa ediyor. inanılmaz.

yahu bize neden ifşa ediyorsun? evlenmişsin adamla bir şeyler yaşamışsın hani yabancı da değil ki. kanıtlarını da mahkemeye sun tek celsede boşan. eşinin mesajlarını ifşalamak hiç olmamış.

aldatmadan bağımsız söylüyorum tabii ki. aldatmayı en ufak savunduğumdan değil.
hesabın var mı? giriş yap