• beni sevgiye aşka ve inanca bir kere daha küstürmüş bu işlerden uzun bir süre elimi eteğimi kesmeme yol açmış olay.
    sözlük üzerinden tanıştık muhabbet sohbet herşey harika ikimizde bu devrin insanları olmadığımızı düşünüyoruz gerçek sevginin peşindeyiz, cinsellik üçüncü belki dördüncü planda hal böyle olunca samimiyetimin göstergesi için buluşmayı yemek yiyip bir şeyler içmeyi teklif ettim yanlış anlamasın diye hep dışarda oluruz diye alttan alta belirttim ve gittim. mesajlardaki gibi sıcak bir şekilde karşılamadı bir şeyler yiyip üstüne kahve içtik bir günü beraber geçirdik ama bir şeylerin yolunda gitmediği belliydi tekrar görüşmek üzerine sözleşip ayrıldık şimdi twitterına bakıyorum “bir kız için 500 km yol gelen amsalak erkek…” diye twit atmış.
    ne demek ya bu? etimle kemiğimle tiksindim bu devirden.
    edit: 500 de geldim, 1000 bu arada.
  • internetten tanıştığın bir kızın uğruna 500km gidiyorsan ağır amsalaksın.

edit: 500 de geliş, toplam 1000 km yapmış. duble amsalak.
  • bir insan daha karşı tarafı tam anlamıyla tanımadan etmeden, neden 500 km yol yapar ki!

görüşmede karşı tarafı beğenmemiş olabilirsiniz ama sizin için o kadar yol yapıp gelmiş birinede bu şekilde davranamazsınız, nezaket ve saygı da kültür meselesidir.
  • kıza istediğini vermezsen sana istediğini der. bak o kadar mesafe gitmişsin, alttan aldım yanlış anlamasın falan nedir? anlarsa anlarsın kardeşim, en fazla buluşmaz, sen de 500 km. gitmemiş olursun :) alttan alta mesajı verip, ateşli bir gün yaşayıp mekandan ayrılabilirdin. o zaman seni arayıp duracaktı işte. o zaman sana amsalak dese bu salak a.... koydu derdin kapatırdın mevzuyu :)
  • 500de geldim 1000 bu arada lafı beni öldürdü gülmekten :)
  • doğru demiş. az bile demiş hatta *

sizin gibiler… iyi ki varsınız.
  • “ikimizde bu devrin insanları olmadığımızı düşünüyoruz gerçek sevginin peşindeyiz”

bu ifadeden yola çıkarak söylemek lazım ki, hatunun kişisinin tipi değilmişsin. acımasız davranıp böyle bir söz etmesi de onun eşşekliği.
  • 50 km bile cok sen 1000 km yapmıssın. sevgili için bile 1000 km gidilmemeli
  • (bkz: cinsellik üçüncü belki dördüncü planda)
    çok komik kalıp değil mi olm yaa.
  • elim bir hata sonucu gerçekleşen olay.

sikmen gerekiyordu. en azından bu kadar üzülmezdin.
hesabın var mı? giriş yap