• +üzeyir abi sen dilsiz değilsin, niye hiç konuşmuyorsun?
    -bir ara çok konuştum, hiç faydasını görmedim, bıraktım.
  • chp’nin bir şey demesine gerek olmadığı için olmasın? nitekim ekonomi gereken her şeyi söylüyor şu an. araya girip parazit yapmıyorlar hiç. gayet akıllı bir strateji. kusura bakmayın ama buradan mağduriyet çıkaramayacaksınız.
  • muhalifi chp olanın iktidarı akp olur.
  • sesini çıkarsa nolacak? cb yine ben muhalefete hesap mı vereceğim diye geçiştirmeyecek mi?
  • şu başlıkta gelip buraya muhalefet eleştiren net gerizekalıdır daha da bir şey demiyorum yettiniz artık. çok niyetliysen git sen fırlat yazar kasanı. bakalım kendini haberlerde görebilecek misin?
  • batıranlar susuyor ise başkalarının konuşmasının fayda etmeyeceğindendir.

vatandaş yıllardır konuştu, her türlü bilim insanı, ekonomist yıllardır konuştu da ne oldu.
  • aman kılıçdaroğlu beyin koltuğuna zeval gelmesin

(bkz: koltuk sevdası)
  • ulan konuşsa sanki bir şeyler değişecek adamlar tek adamla ülke yönetiyor geçti o eskiden muhalefet konuştuğunda en azından bir şeyleri değiştirebilme gücü vardı şimdi her şeyi bilen bir tek adamımız var.
  • cehape hiç konuşmadan daha çok oy aldığını keşfetti.
    bırakın dokunmayın dedeye.
  • chp ne desin? şuandaki akpliler dahil herkes ekonominin kötü olduğunu biliyor. ama oy vermeyin diyince herkes aynı anda "kime verecez, kılıçdaroğlu gelse o ne yapacak" diyor. bu zihniyet oldukça chp ne yapsın.
hesabın var mı? giriş yap