şükela:  tümü | bugün
  • son bir kaç gündür gerek twitter'da gerek sözlükte oluşan planlı programlı olan nefret başlıklarıdır.

belli bir art niyet var mı yok mu bilemiyorum ama böyle bir durum var. nedenini de bilmiyorum.

bir karadenizli olarak; bizim yaşadığımız yerlerde hırsızlık olmuyor, tecavüz olmuyor, gasp kapkaç olmuyor, saçma sapan çocuk tecavüzü çocuk gelinler olmuyor, terör olayı zaten olmuyor ama gelin görünki (bkz: ülkedeki karadenizli sorunu) diye başlık açılıyor ve sadece akp'ye verilen oy yüksek diye topluca bir bölge yerin dibine sokuluyor.

eğer illa belli bir kesimin sorunundan bahsedeceksek, yazarların haritamızın sağ alt bölgelerine doğru bakmalarını rica ediyorum.
  • üstteki entry yazan yazar,
    devamlı a haber izliyor olmalı,
    show haber izlese bu kadar büyük konuşmazdı.
  • insan her yerde aynı. bölgesel olarak konuşup insanları zan altına almayın. bireysel yargılayın lütfen.
  • tecavüzü, gaspı, terörü bilmem de hırsızlarınız karadeniz'de durmuyor.
  • merhaba ben safkan karadenizliyim mesajdan nefretlerinizi iletebilirsiniz icinizde kalmasin))
  • benim için sebep ; şişirme edebiyatlı dizilerdir.
  • benim bir iki karadenizli arkadaşım vardı. kafaları pek çalışmazdı ama iyi çocuklardı. nefret kötü şey tabi, yapmayın yazıktır onlar da insan sonuçta.
  • şimdi allah için doğusundan batısına türkiye'nin her bölgesinin kendine has bir çomarlığı var. karadeniz, akdeniz, iç anadolu, güneydoğu gibi ayrımlar yapıp bölücülük yapmaya gerek yok. ülkecek insan kalitemiz ateş ediyor.
  • şimdi nefret mi karadenizli? yoksa nefret edilen mi karadenizli ya da karadenizlinin nefreti mi? kendimden nefret ettim yemin ediyorum.
  • bu durum tam bir kaos.
    recep tayyip erdoğan’ı sevmeyen herkes rizeli
    (karadenizli) olmasından mütevellit karadenizlilere ince ince giydirmeye başladı ama diğer taraftan buna karşı savunulan ekrem imamoğlu trabzonludur :)

bu ne yaman çelişki böyle? bir taraftan tüm olayı karadeniz insanına yıkıyorsun ama sonra alternatif olarak yine bir karadenizliyi savunuyorsun?

gerçekten siz ne yapıyorsunuz?