• 06 04 2022 tarihli fox tv ismail küçükkaya yayınında resmen açıklayıp aslında toplumun büyük bir kesiminin arzu ettiği durumu beyan etmiştir.

bence çok cesur ve güzel bir gelişme

edit : kaynak geldi bkz

teşekkürler genc werther

edit 2 youtube linki de geldi bkz

teşekkürler altay
  • inanın bana bu siyasetçiler ya kendileri çok salak ya da milleti çok salak zannediyor.

parodi resmen.

yahu sırf insanlar mansur yavaş ismini duymak istedikleri için onun adını vermiş.

şimdi soruyorum,

1-mansır yavaş'la görüşüldü mü bu tv programında onun adını vermeden önce
    2-hiç düşünüldü mü mansur yavaş şu an chp'nin büyükşehir belediye başkanı nasıl olacak da zaferden aday olacak
    3-mansur yavaş diyelim ki cumhurbaşkanı adayı olacak neden chp değil de zafer'den olsun. bu konu üzerine düşünüldü mü

yahu bu iş çocuk oyuncağımı gelmiş mansur yavaş'ı göreve çağırıyorum. adama sorarlar sen kimsin de üzerinde konuşup antant kalmadığınız bir olay hakkında birilerini göreve çağırıyorsun diye.

lise müsameresi gibi yemin ediyorum.

edit: çok mesaj geldi, yok ümit özdağ zaferden aday olsun dememiş, yok zaten cumhurbaşkanlığı pusulasında parti logosu yokmuş...hepsine eywallah. ama konu şu;

sen, ben, kahvedeki adam oturduğu yerden "yaw keşke mansur aday olsa da ona oy versek" veya "walla benim adayım mansur arkadaş" diyebilir burada bir problem yok. ama sen bir parti kurup, bir ülkeyi yönetmeye talipsen böyle bir konuda tv programlarına çıkıp sokak röportajında mikrofona konuşan sade vatandaş gibi konuşamazsın. sen konuşuyorsan altını doldurmak zorundasın.

1. söylemi etik değil. mansur yavaş şu an başka bir partide siyaset yapıyor. sen başka bir partinin siyasetçisini bir parti başkanı olarak böyle ortaya atamazsın. kaldı ki hem mansur yavaşın hem partisinin bu konuda söylemleri de ortadayken sen mansur yavaş adını ortaya atıp bi defa mansur yavaş'ı yıpratıyorsun
    2. yahu sen parti başkanısın ne o öyle dilek temenni gibi bizce en iyi aday mansur'dur diyorsun. o zaman senle benim ne farkım kaldı. sen parti başkanısın değil mi, git bi randevu al, git bi görüş. adama bi ilet önce, ha sonra çık de ki, bizim gönlümüzden mansur geçiyor gittik konuştuk kendisini de öyle dedi böyle dedi falan falan. yoksa ne bu böyle bizim adayımız masur. tebareke dinimiz...amin
  • sıra mansur yavaşda kabul ederse işler değişir. ama ne olursa olsun ümit özdağ ile tekrardan gurur duyduk!
  • (bkz: rol çalmak)
  • (bkz: mansur yavaş ümit özdağ ikilisi)

şu anda ülkem için en hayırlı olacağını düşündüğüm yegane aday gösterme olmuştur. bu kombinasyona gözüm kapalı oy veririm. umarım mansur yavaş bunu geri çevirip bizi yalnız bırakmaz. ülke olarak başka şansımız yok çünkü.
  • imamoğlu'ndan başka çıkar yol yok, imamoğlu varken yavaş maalesef millet ittifakı adayı olmamalı.
  • "başkası adına utanmak "
    cb adayımız mansur yavaş diyorlar yavaşın haberi yok komik
    t: hepimize mansur yavaş dahil sürpriz olan aday açıklaması
  • türkiye için yapılacak en iyi hamleyi yaptı ümit özdağ. diğer egoist liderler gibi kendisini aday göstermedi. açık açık ülke için en iyi adayı söyledi.

bu bile ümit özdağ'ın ülkesini ne kadar sevdiğini gösteriyor. adamın derdi kendisi değil ülkesi. 10 yıldır seçim kaybedip hala kendisini aday gösteren, koltuğu bırakmayan birini destekleyenler utansın.
  • kime sormuş?
    mansur bey haberdar mı?

kim ortalığı karıştırıyorsa,
    halka hizmet etmiyordur..

edit- özelden bir iki kötü laf edenler olmuş..arkadaşlar küfür ile oy kazanamazsınız..
    unutmayınız, x partisi ya da y partisi..karşı cephede hepimiz yan yana olmalıyız..
  • zaten mansur başkanımız aday gösterilmezse muhalefetin kötü niyetli olduğunu düşüneceğimiz durumdur.

yapın şu adamı aday, hayatımız güzelleşsin işte.
hesabın var mı? giriş yap