• http://askerhaber.com/…ildizlarindan-aci-haber.html

mekanın cennet olsun..

26 yaşındaki karısı ve kanser hastası annesine sabır ve güç diliyorum.

20 günlük bebek janberk tam 20 gün erken doğmuş.
    (bkz: beklenen doğum tarihi)
    babası öpüp koklayıp öyle gitmiş işe yirmi gündür yaptığı gibi..
  • kahraman turk ordusunun en kahraman pilotlarindan sehit hava yuzbasi. nice sehit turk pilotu gibi kendisi de kullandigi ucagin bu halkin disinden tirnagindan arttirip odedigi vergiyle alindiginin bilinciyle “ucagi terkedemem, bu ucakta yetim hakki var“ diyerek son nefesine kadar ucagini kurtarmaya calismis ve rutbelerin en yucesi olan sehadet mertebesine erismistir.
  • yetim değilim ama hakkımı helal ediyorum kendisine. keşke uçağı kurtarmaya çalışmasaydı. senden değerli olabilir mi bir metal yığını?
  • hak ve hukuktan nasibini almamış milyonlarca insanla, soyguncularla, tecavüzcülerle, bölücülerle dolu, saçma bir coğrafyadaki bu ülkenin neden dimdik ayakta olduğunun göstergesidir.

ah be ümit yüzbaşı, bu millet gene alır o uçağı ama senin gibi adamlar bulunmuyor artık. yaptığın fedakarlıkla sadece eşini dostunu değil, bu vatanı sensiz bıraktın. değdi mi?
  • şüphesiz ki yıldızların en parlak olanı kendisidir türk yıldızları seni unutmadı komutanım...
  • türk yıldızlarının facebook sayfasından yapılan açıklamayla o yüce yürekli insanı tekrar hatırladık. mekanın cennet olsun.

--- açıklama ---

fakat bazen düştünüz, kırıldı kanadınız,
    tarihlere yazılı unutulmaz adınız.
    bu yurt için yükselip, bu yurt için öldünüz.
    siz toprağa düşmeden kalplere gömüldünüz.

tam 4 yıl önce bugün, tam de bu saatlerde geri dönmemek üzere göklere havalandı yzb.ümit özer. kanat arkadaşımız, kardeşimiz, canımız yzb.ümit özer'i rahmetle anıyoruz.

biliyoruz ki her gökyüzüne baktığımızda yıldızların arasında sen de bize göz kırpıyorsun ışığınla...

--- açıklama ---
  • bugün kendisinin şehadete erişinin 5. yıl dönümü. bugün tüyü bitmemiş yetimlerin hakkına dur diyemeyen vatandaşlar olarak hakkını bize helal eder umarım.

bu uçakta yetim hakkı var diyerek kendi çocuğunu yetim bırakmaya değer miydi be komutanım? parasını basar alırdık yeni uçağı. şimdi senin yerini neyle dolduracağız biz?
  • hikayesi ile tüyleri diken diken eden şehit. saygıyla anıyoruz kendisini. bir amaç ve yüksek onuru sayesinde hayatını kaybetmiştir. allah yakınlarına kolaylık versin çünkü şehit unutulmaz.
  • türk pilotu olmanın ne olduğunu ve gurur kaynağımız olmasını sağlayan cesur yürek...
    15 temmuz'daki orospu çocuğu hain köpeklere ismi ezbertilmesi gereken adam
    türk pilotunun tanımı
    allah şehadetini kabul etsin
  • mekanın cennet olsun şehidim . şehidin son sözleri ;

kule: "uçağı hemen terk et! atla!"

özer: "yapamam... uçağı kurtarmayı deneyeceğim. bunu yapabilirim. bu uçakta yetim hakkı var."

ne denilebilir ki ? millet senin gibi vatan evlatlarına minnettar.
hesabın var mı? giriş yap