şükela:  tümü | bugün
  • ulan canlılar bitti ölülere mi göz diktiniz ibneler. bunları toprağa gömüp taşlamak lazım.
  • ciddi bir iddia, sözlük gündemde tutarak olayın gerçekliğinin araştırılmasına sebep olabilir.
    (bkz: idam)
  • ustteki arkadasin da dedigi gibi fazla ciddi bir iddia.

tabii boyle bir hastalik var ne yazik ki. (bkz: nekrophilia)

insani oldukten sonra rahat birakin be kardesim bari
  • nefes alan kadından tahrik olan çomarlar, bıraksalar ölüyü bile sikerler lafının gerçekliğine delalet eden elim olay kendisi. duruma sessiz kalan rektörün cv'sini açın bakın, en az bir tane malum partiden tanıdığı çıkar.

(bkz: bi bitmediniz amına koyim)
  • aynı iddia haberinin başlığını 10 kez daha açarsak gerçek olacakmış, kesin bilgi yayalım.

daha önce farklı şekillerde açılan başlık.

(bkz: aramaya inanmak)

sözlükte kalite iyice düştü. iddia haber diye veriliyor. başlık sahibi, eski başlığı farklı kelimelerle açıyor. kaynak gösterme yok.
  • kaynak ön götüm, kanıt arka götüm.
  • kimse demiyor ki böyle bir iddia nasıl olur? karşı taraf ölü farkında mısınız? karşı taraf bu iddiayı nasıl destekleyecek çok merak ediyorum. kalkıp bana mı tecavüz ettiler diyecekler. adam ben gördüm diyor, biliyorum diyor morg sorumlusu olayları görmezden geliyor diyor. bu düpedüz sümen altına atma veya gerçeği saklama olur.
  • şu an iddia olduğu için kesin bir şey diyemeyiz ama iddialar gerçek çıkarsa da şaşırmam. çünkü (bkz: burası türkiye)