• normal bir doğa olayını içeren video. gökkuşağı, şekerler ve boynuzlu atlardan oluşan bi dünyada yaşamıyoruz gençler.

yani, o videoya dayanamayan bu resme ne der bilemiyorum.
  • valla 5-6 sene önce izlemiştim, şu sükseli nokia telefonlar yeni çıktığında, birbirimize bir sürü şey yolluyorduk mp3 video falan, arkadaş bluetooth'la atmıştı, izledim, sonra diğer arkadaşlara göstermek için yine açtım izledim, kötü bir şey tabi, ama şimdi yazılanları okuyunca biraz duraksıyor insan çok mu ekstrem bir şey yapmışım diye, yok aslında bi numarası, tamam kötü video ama adamlar savaşıyor aga napalım. ayrıca game of thrones'u falan düşünün orada da milletin kafa göz bacak gidiyor böylece belki random bir video'ya dönüşür zihninizde.
  • muhtemelen internet tarihinde internete sızmış en eski kafa kesme videosu. 1996 tarihli bu videonun bir ilk olması nedeniyle zamanında olduça gürültü koparmıştı. daha sonra ırak gibi bazı islam ülkelerinde görev yaparken esir edilen birçok kişinin (örnek olarak daniel pearl, eugene armstrong verilebilir) kafaları kesilerek yapılan infaz videoları internete düşmüş ve dünya gündemine oturmuştu. oysa 2012 yılına geldigimiz şu günlerde birbirine rakip olan meksika uyuşturucu kartellerinin birbirlerini resmen kurbanlık koyun gibi (uzun bir sorgunun ardında testereye ya da bıçakla kafa kesme, daha soran pala ile vücudu parçalayıp cesetlerin halka açık meydanlara yazılı mesajlar ile atılması) doğrayıp bir de üstüne videoya çekip internetteki liveleak gibi çeşitli sitelere göndermesiyle zavallı rus askerinin kaderi bile bugün gölgede kalmıştır. özellikle son zamanda meydana gelen ve cadereyta massacre olarak bilinen uyuşturucu işine bulaşmış 49 kişinin(43 tanesi erkek 6 tanesi kadın) kafası kesilmiş ve vücutları parçalanmış cesetlerinin bulunmasıyla bu durum meksika'da gittikçe daha olağan bir durum ve günlük hayatın bir parçası haline gelmeye başlamıştır.

--- rahatsız edici görüntü ---

http://www.liveleak.com/view?i=6ac_1337141944

--- rahatsız edici görüntü ---
  • nokia 6600 ile dahili olarak gelen, vahşi video.
  • lisede yeni çıkmış videolu telefonlardan izlediğim, dün gibi hatırladığım ve bana kurban bayramlarını hatırlatan video. herkes gibi beni de etkilemişti, kendi türünü böyle izlemek baya korkunç oluyor.

ama o kurban bayramlarında kesilen hayvanlara daha az üzülüyorsam canım çıksın. ben bu hissi her kurban bayramında yaşıyorum yani. söyleyeceklerim bu kadar.
  • daha önce belirtildiği gibi kurban ritüellerinde gerçekleştirilen veya güncel olarak sistematik şekilde tekrarlanan hayvanlara yönelik vahşetten bir farkı bulunmayan şiddet yüklü bir eylemin öznesidir. tek fark insanın kendisini kelimelerle ifade edebiliyor olmasıdır. ki bu da her zaman geçerli değildir. çünkü o kadar fazla konuşamayan insan var ki. bu tip infaz videoları hayvanların içine düştüğü korkunç mağduriyet ve çaresizlikle ilgili bir fikir verebilir.
  • en az bu kadar acımasız ve inanılmaz bir başka vaka da sihirbazın birinin; asistanlığını yapan eşini kutuya koyup, kısa sürede numarayı hazırladı zannedip, ancak kadının gizli bölmedeki plastik kafayı yerleştiremeyip sıkışmasını farketmeyip, çığlıkları da gürültüden duyamayıp kestiği görüntülerdir.
    chainsaw magician accident gibi bir arama +18'dir.
  • milenyuma girerken goregallery tarzında bir sitede ortaya çıkmış videodur. o günden beri her diş fırçalaması sonrası gargara yaparken aklıma gelir .
  • liveleak'de full versıon 16+ mınutes - executıon of 6 russıan soldıers ın chechnya adı altında full videosu seyredilebilendir, ben cesaret edemedim.
hesabın var mı? giriş yap