• gerçek adı armond arabshahi olan los angeleslı yağız bir delikanlı. çok sağlam şarkılar yapıyor. severek her gün en az bir şarkısını dinliyorumdur. pluto konusunda aynı şeyleri düşündüğümüz için ayrıca mutluyum. bir de taze çıkmış bir şarkısını bırakalım.

nothing wrong with me my dear.
  • canada isimli parçası akılda kalıcı, bir süre çıkmayıcı bir abimiz.
  • ben de kendisini no scrubs coverıyla tanıyangillerdenim. ardından everything black falan derken kendisine olan sevgim her yeni şarkıda arttı. piyasanın underrated fakat baya başarılı isimlerinden.
  • dün spotify daily mix listemde stay and decay parçasına denk geldim. hemen kendi playlistime de ekledim.
    bu aralar özlemiştim bu tarzda parçaları çok iyi geldi.
    gerçekten güzel işler yapıyor gibi, en yakın zamanda diğer parçalarına da bakacağım.
  • her hafta şarkı çıkarıyor galiba bu abi, kaliteden ödün vermeden. afirim devam.
  • kendine 2018 mayısta koyduğu bir hedefle her hafta 1 parça çıkaran, çıkardığı parçaları da laf olsun diye değil kalitesinden ödün vermeden süren epey yetenekli iranlı-amerikalı producer. hiç de alışkın olmadığım bir müzik türüne beni sürükledi ki kurtulamıyorum girdabından. aksanını ve sesinin tonunu dinlemeye doyamadığım bir şeytan tüyü var. mizahı cherrytop. yirin.

bir de twitch videoları var ki... tek sorunu fortnite oynaması. neden pluto'cuğum diyorum, kırılıyor minik kalbim. overwatch falan çekse keşke, dream man.
  • 2 senedir takip ettiğim artık birbirinin aynısı elektronik müzik görmekten bıkmışların imdadına yetişen producer.
  • no rainbows in the desert adlı yeni single ı çıkmıştır
  • revenge, and a little more isimli parçasıyla, beni yeniden kendine bağımlı hale getirmiş olan dj.
  • birbirinin aynısı edm parçalarından sonra bu adamı bulmak beni mutlu etti. bütün şarkıları değil ama 5 milyon üzeri izlenmeye sahip şarkıları trap müzik açısından gayet başarılı müzikler.
hesabın var mı? giriş yap