• sofrayı neden sadece kadınların hazırladığını ve kadınların topladığını anlayamadığım yarışma. az önce adını bilmediğim siyah saçlı bir kadın kahvaltı hazırlıyor hararetle, patates soyuyor, çay demliyor, omlet yapıyor vs vs.. abidin efendi yerinden bile kalkmadan "benim omlet peynirsiz olsun" diye sipariş veriyor.

ulan götünü biraz kaldır da bardakları masaya koy bari !
  • acun abilerinin yarışma sonlanınca yarışmacıların alıcağı psikolog masraflarını karşılayıp karşılamıycağını merak ettiğim yarışma.
  • favorimin zümrüt olduğu yarışma. o nasıl bir tatlılıkyalebbim köpek gibi uysal. ayrıca oradaki kendini insan olarak adlandıran yarışmacılardan bin kat daha humanist bence.
  • heykellere çivi çakan yarışmacıların olduğu reality şov
  • turkanin gitmesini istedigi kisinin ardindan yine uzuldugu yarisma.
  • oha baya inci gitti lan dedirten yarışma. adını görünce sevindiğimi fark edip kendimi sorguladığım yarışma aynı zamanda sldkfjşslkdf teze fon olsun diye izlerken ne ara bu kadar kaptırdığımı düşünücem sözlük ama dur önce az daha sevineyim.
  • oley lan inci gitti diye göbek attigim yarışma. zira kocamla iddiaya girmistim ve sevgililer gunu bahanesiyle bile aldiramayacagim parfumu kazandim. tisikurler inci.
  • inci sırları ifşa ettiği için değil, saygisizliklari haddinden fazla aştığı için halk tarafından elendi.
  • inci gittikten sonra olması gereken içerideki herkesin balonları süsleri çıkarıp şöylee kahkaha ve eğlence dolu parti yapması lazımdı bence uygunu ve gerçek olan o herkesi çok yordu çünkü en yakınından en uzağına.şu an yaptıkları üzülme görüntüleri tamamen rol hani tabi üzülünürde anlık sonra sorar insan kendine neye üzüldüm lan ben diye.
  • rejinin içeride bir iki ana karaktere, arkandayız seni tutuyoruz kimseye söyleme dediğini düşünüyorum. başka türlü bu kadar kendinden emin söylemlerin güya millette karşılık bulması inandırıcı değil
hesabın var mı? giriş yap