şükela:  tümü | bugün
  • turksat'ın aylık 9,90 liraya verdiği hizmet. 00:00-09:00 arası yapılan downloadlar kotaya yansımıyor.
    http://www.turksatkablo.com.tr/…visler-uykuyok.aspx
  • çalışma mantığı 00:00'dan 09:00'a kadar interneti akk olmadan sunmaktır.
    yani 50 gb akk olan 10 mbit sınırsız internet kullanıyorsunuz. ayın 5'i oldu ve siz 50 gb kotayı doldurdunuz. kotanız dolsa bile 00:00'dan 09:00'a kadar yine 10 mbit hızda bağlanabilirsiniz. kota saymamanın mantığı budur.
    gececi tayfa için biçilmiş kaftan bir hizmet. zaten uydunet ekonomik. ayda ektstra 10 tl'ye hem gece gerçek anlamda limitsiz internetiniz oluyor hem de yine de ttnet gibi bir kazıkçıdan daha ucuza internetiniz oluyor.
    ben ayda 45 tl'ye 50 gb akk 10 mbit + teledünya temel paket kullanıyordum. şimdi bu hizmetle 55 tl ödüyorum. diğer sikik firma sadece 50 gb akk'li yalın interneti 69 tl'ye satıyor.
  • uydunet için 3 defa kullandığım, kota sorununu ortadan kaldıran muhteşem bir hizmet.

25 mbit bağlantım var, yani bir gecede yaklaşık 80 gb download yapabiliyorum. dolayısıyla buna 10 tl verdiğim anda 2,5 tb'a yakın kota satın almış oluyorum.

bu arada eğer uyku yok aldıysanız, kota aşımından dolayı hızınız 3 mbit'e düştüyse geceleri (00:00-09:00) normal haline dönüyor.
  • zaten hali hazirda artik 2 ile 8 arasi kota olmadigi icin hangi akla hizmetle hala ayni hizmeti vermeye devam ettiklerini anlayamadigim hizmet.