• düşünmekten, yeniden yaşamaktan kafayı yememek için oldukça iyi bir yöntem. yalnız alışkanlık yapıyor o ayrı.
  • kesinlikle ise yaramaz. sizmak uyumak degildir. kaliteli bir uykunun yaninda gecemezsiniz bu metodla. en fazla bir iki saatligine sizar kalir, deli gibi susamis, agirlasmis, beti benzi atmis bir sekilde ayilirsiniz... safi zarardir.
  • yaşadığın hayat travmalarla doluysa, orta yaşta olmana rağmen aklından silemiyorsan olanları, her gece geçmişini tekrar tekrar kafanda yaşıyorsan ve bunlar uyumana engel oluyorsa zaten çok fazla seçeneğin yoktur.
  • her çabaladığında aynı şeyleri yaşamaktan bıkmak ama beyninin seni yormaktan bıkmadığı için en sonunda yapılması tek seçenek kalan yaşama biçimi.
  • sosyal içicilikten alkolizme giden yolun ilk durağıdır. her yapan illa alkolik olmaz ama her alkolik yola bu duraktan çıkar.
  • bir zamanlar yaptığım eylemdir ve hiç bir faydası yoktur.
    alkol ertesi gün-ki anksiyeteni arttırır ve o akşam rahatlayayım içeyim ve uyuyayım diye diye yine yine derken hoşgeldin berduşluk.

neyse ki bir buçuk sene sürdü, sonrasında alkolü hayatımdan çıkarttım.

sonuç:
    uyumak için sağlam bir duş yap güzel kardeşim.
  • son zamanlarda içmemek için uyuyorum, zira içilecek çok şey var.
  • etkili yöntem. eğer bir iki kadehte hafif mayışıyorsanız ve durmayı biliyorsanız neden olmasın.
  • bir zamanlar yaptığım ve çok faydasını gördüğüm eylemdir . sabahları hafif bir baş ağrısı olurdu . sonra vergiler, daha vergiler daha daha vergiler bindi alkole , taşıyamaz oldum bıraktım .
  • evet ben de içiyorum ama melatonin
hesabın var mı? giriş yap