• kpss,kpds,üds,dgs,ales sınavlarına yönelik kitapları dergileri bünyesinde barındıran yayınevi. diğer alanlarında nasıl herhangi bir fikrim yok ama özellikle kpss eğitim bilimleri alanında oldukça kaliteli kpss'ye yakın sorular sorarak kpss'ye hazırlananların gönlünü fethetmiştir.

şu adresten ulaşılabilir
    http://www.uzmankariyer.com/kpss/index.aspx
  • kpss 2010 sınavı açıkça göstermiştir ki piyasadaki yayınlar içerisinde ösym formatını yakalayabilen tek yayınevidir.
  • kpss coğrafya için çözümlü 30 denemesi son derece başarılı olan yayın.. bilgiyi pekiştirip artırıyor.
  • madem kpss, madem övüyoruz, ben de şunu söyleyeyim kendileri hakkında.:

bunların elli kuruşa sattıkları güncel bilgiler kitabı var, ahan da şu:

http://www.sinavsepeti.com/…guncel-bilgiler2012.jpg

kitapçıda gördüm, lan 50 kuruştan ne olacak dedim, aldım, sınava gidene kadarki yarım saate okudum, ve iki tane güncel bilgi sorusunu da buradan yaptım.

teşekkür ediyoruz..
  • onu bunu bırakın, çalışacağınız kaynak budur. buradan başlayın, sınava doğru beyaz kalem'e fem'e falan dönün. ama başlangıç noktası burası.
  • 2014 kpss a grubu için çalışacağım kaynaklardan biridir
  • istanbulda biri kadıköy diğeri ümraniye'de olduğunu bildiğim dersane
  • kaynak olarak harikadır. konu anlatımı, çözümlü test soruları, konularla ilgili püf noktaları, kavram haritaları ciddi anlamda kpss için yeterlidir diye düşünüyorum. fakaat* bu yıl türkiye geneli deneme sınavlarını çok özensizce hazırladığını düşünüyorum. özellikle türkçe sorularında anlam bütünlüğü rezalet seviyede oluyor, deneme sınavı deneyememe sınavına dönüşüyor. deneme sınavı yaparken odaktan uzaklaşmamak gerek yani soruyu zorlaştırayım derken devrik cümlelerden oluşan, anlam bütünlüğü olmayan paragraflar yazılmamalı.

eğer ki kpss'ye çalışmak için başlangıç arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim orası ayrı.
  • 10 mayıs'taki alese bu yayınevinin kitapları ile hazırlanmaya çalışıyorum. kitapları iyi midir kötü müdür anlayamıyorum çünkü matematik özürlü birisiyim. ama basım hatası falan gözüme takılmadı şimdiye kadar.

keşke kendim gibi akademik kariyer düşünen bir arkadaşım olsaydı da, o bana ales çalışmalarımda ben de ona yds'de falan yardımcı olsaydım. zor oluyor böyle tek başına. dersaneye falan ayırcak vaktim de olmadı maalesef.
  • kendilerinin ölçme ve değerlendirme kitaplarını bakırköy' de nerede bulabilirim, bir bilen yeşillendirsin.
hesabın var mı? giriş yap