• 12 yıldır çok çok kısa zaman dilimleri hariç kurtulmadığım durum. dikkat edersen kurtulamadım demedim.

eski bir vampir olarak ne olursa olsun güzeldir, severim diyorum.
  • gece sabaha kadar uyumayıp ebeveynin seks hayatını sekteye uğratmaktır. arada gelen imalı "yatsan artık" sözlerini duymaktır. eheh.
  • vampirin yaşayıp yaşamadığı göreceli. ha keza benim de öyle... yani tespitin vampir gibi kısmı doğru.
    vampir gibi bir şey olmak.
    hayır vampir de değilsin ki. arada derede bok gibi bir şey.
    yok lan güzel aslında. sessiz sakin falan... karışan yok, eden yok...
    hem akıl melekesi güzel çalışıyor gece saatlerinde. zorlarsan kafanın içinde evrenler yaratılıyor. bunu bir medyaya dökersen sanat bile olabiliyor. özellikle 2 ile 5 arası. sabah yaşayıp bir tane yıldız* göreceğine, gece yaşa milyonlarcasını gör.
    garip işte lan... ne anlattırıyorsun, sen de biliyorsun zaten.
    bilmiyor musun?
    garip ama...
    evet.
  • arastirmalar sonunda genetik uzantilarinin oldugu yonunde bulgular bulunan durum. bazi insanlarin biyolojik olarak en enerjik ve algisinin acik oldugu saatler gece iken bazilarinin ise sabahtir. o nedenle kimisi sabah kalktiginda civil civil olur kimisi icin ise sabah erken kaldirilmak cinayet sebebi bile olabilir.
  • (bkz: i'm batman)
  • (bkz: yaz tatili)
  • sirkadyen ritmin siki tutmasını sağlayan, 5 senedir süreksiz 9 aydır sürekli severek yaptığım eylem.

iyi ya bugün erken kalktım saat 3 demeye varır.
hesabın var mı? giriş yap