• firefox* indirmeye çalışırken kalan süre sittin sene diyerek kesti downloadı. mahkum etti beni explorer a. demem o ki yazıklar olsun. üşenmesem gidip bi internet cafeden download edicem firefox u. 263kb/sn download hızı ne demek yav. süper allah canımı alsın şuracıkta öleyim.. internetsizlikte iş görür, taşınması güzel felan ama böylede verem olmaya doğru yaklaştırıyor insanı. eyy turkcell yönetimi, söylediğiniz pohpohladığınız kadar iyi bir hız beklemiyoruz tamam ama bu kadarda olmaz ki.. el insaf!
  • bunalıma sokuyor.
    saldırganlaştırıyor.
    hayata küstürüyor.

3g imişmiş, çok hızlıymış, süpermiş, hanimiş de hanimiş...

hem şehirdışında da kullanırım diye aldım, üstüne bi adsl için para ödemeyeyim diye adsl i de iptal ettirdim.
    halt etmişim.

dakika başı kopuyor... ücra bir yerde de değilim ki anasını satıyım... türkiyenin ortası ankara'nın ortası kızılay'dayım yahu...

oynadığım oyunlarda ha bire oyunu terk etmiş göründüğüm için puanımı yiyor, şerefsiz...
    kaç kişiye rezil oldum...
    msn deki arkadaşlarım küstü yazmıyorum diye..youtube dan bir video izlemek için 45 dakika bekler oldum.
    .

ben ettim, siz etmeyin!
    sakın almayın.
    kimse de almasın...

ya da vazgeçtim, eski sevgiliniz ve onun yeni sevgilisi alsın... hehehe...
  • internet'in youn oldugu saatlerde (yogun'u youn diye yazan tiplere de hastayim) kompile kopabilse de cogunlukla rahat rahat gaste okutacak, sozluk baktiracak, milletle chat yaptiracak duzeyi bulabiliyor bu izmir karşıyaka'da.. ancak yogun (youn) ve duzenli bir internet hayatim olsaydi mumkun degil buna emanet etmezdim. ihtimal bile yok.

anne-baba arada bir internetten gaste okusun falan diye almak icin on numara diyebilirim.
  • kaç gündür söyleyeyim diyorum, vakit olmuyordu. şimdi bu vınn turkcell'in sunduğu bir hizmet ve şu aralar ekranlarda yeni bir reklam dönüyor. köy öğretmeni olan kızımız sobayı yakamıyor, annesini arayıp işin püf noktasını öğreniyor, buraya kadar her şey normal. ama annesini ararken laptop ekranını çocuklara çevirip hadi size belgesel açayım falan diyor ve beni benden ediyor. ya bu vınn köylerde edge hızında çeker gardaşım, bende köy öğretmeniyim bırakın belgesel açmayı daha facebook dan bir video izleyebilmişliğim yok. e okuldan devamsızlık, not gir, gazete oku. aha bu. 2011 yılına geldik, edge hızında internete ayda 50 lira para veriyorum.
  • istanbul'un merkezi ataşehir'de bize herhangi bir hızda internet sağlayamamaktadır.

30 saniye bağlı kalsın kırırım bu bilgisayarı
  • bunun cankaya bit pazarinda, sirkeci'de bodrum kati bilgisayarcilarda falan satilan kilikta zebra desenli bir usb stick'i var

http://www.klipmekani.com/…010/02/turkcell-vınn.jpg

aslinda o zebra deseni degil, bakinca vinn yazisi okunuyor. insanoglu ya$adiklariyla guzel.
  • ...doğru/akılcı şekilde konfigüre edebilmeniz durumunda bilgisayarınızdan telefon görüşmesi yapabileceğiniz, webcaminizi kullanarak 3g üzerinden diğer telefonlarla görüntülü konuşma yapabileceğiniz, usb den boot eden taşınabilir bir linux kurabileceğiniz ve aylık 10 tl gibi bir rakamla sınırsız internet kullanabileceğiniz fiyat/performans oranı çok yüksek teknolojik cihaz.

(bkz: huawei e176g)
  • haftalık 1gb sınırlı 3g paketi 12tl olmuş.

eski fiyatın 9 lira olduğunu hatırlatır, turkcell'in bize dayadığı %33 zamma dikkatlerinizi çekerim.

%33 zam çok değil mi sizce de diye sorduğum müşteri temsilcisi "aa öyle demeyin, bu kampanyalı fiyatı. aslında 15 falan olması gerekiyor" dedi. "bacım sen benle dalga mı geçiyorsun? 6 lira değil de 3 lira zam yaptığınız için bir de teşekkür mü bekliyorsunuz üste?" soruma cevap vermektense "size nasıl yardımcı olabilirim beyefendi" demeyi seçti.
  • kendisi takiliyken iphone takinca iphone'u explorer gormuyor (itunes gormeye devam ediyor). saka gibi.
hesabın var mı? giriş yap