• bünyesi müsait insanlarda alerjik reaksiyona sebep olabilir. ayrıca kemik gelişimini tamamlamamış 18 yaş altı kimseler visco yatak kullanmamalıdır.
  • malzeme yapısından dolayı terletme sorunu öne çıkabilmekte olan yatak çeşididir.
  • kesinlikle kan dolaşımımı engelleyen şey. ilk aldığınızda sanki bulutların üzerinde uyuyormuşsunuz gibi bir mutluluk veriyor ama bir ay sonra dinlenmeden uyandığınızı fark ediyorsunuz. tüm vücudu sardığı ve diz kapaklarınızın arkasına kadar tüm boşlukları doldurduğu için kan dolaşımı engelleniyor. eğer sabahları geniz akıntısı, tıkalı bir burun ve hapşırıklarla uyanıyorsanız öncelikle yastığınızda kaz tüyü varsa yastığınızdan kurtulun. hala çözüm olmadıysa visco yatağınızda suç arayabilirsiniz. yatağı odadan attıktan sonra yaşam kalitem değişti. daha sonra hakkında yaptığım araştırmalar gösterdi ki tüm dünyada benzer şikayetler yaşanıyor. toksik bir ürün. şimdilerde bebekler için üretilenleri görüyorum. lütfen yapmayın. kemik gelişimi ve kan dolaşımı üzerinde olumsuz etkileri var. çocuğunuza, bebeğinize visco yatak almadan önce alerji forumlarını, doktor görüşlerini bir araştırın derim. işbirdeki satıcı bile 16 yaşındaki kardeşim için önermemişti. kemik gelişimini tamamlamamış kişilere tavsiye edilmiyor demişti.
  • bu tür yastıkların son kullanma tarihi var galiba. yaklaşık bir sene önce aldığım ve kullandığım ilk andan itibaren omuz ve boyun ağrılarını bana unutturan o mucizevi yastık, artık normal bir yastıktan farksız. 2 haftadır her sabah tarifsiz bir boyun ağrısıyla uyanıyorum. bilmem ki neden...
  • tamamıyla yaysız, rahatına düşkün kişiler tarafından kullanılan bir üründür. piyasası pahalı olmasına rağmen fiyat/performans oranında süper bir üründür. yatıp yattığım gibi kalktığımı bilirim bunu söylerim. ayrıca nasa tarafından uzun yıllar önce bulunup kullanılmasına rağman halihazırda son bir yıldır falan endüstride kullanılmaktadır.
    visco nedir
  • bildiğiniz süngerdir bu. sadece dansitesi yüksektir.
  • oturma minderleri çok kaliteli; herkese öneririm..
    (kaynak: götüm)
  • sadece yatak değil yastıkları da mevcut olup acaip rahat olduklarını söyleyebilirim.
  • mezara bile beni bu yatak ile yatırsınlar başka şey istemem.

viscolar çeşit çeşit, size kaç yıllık deneyimlerim sonucunu aktarıyorum, günde yatakta en az 8 saat geçiriyorsunuz ve sizin rahat etmeniz gerekiyor ki, bir sonraki günün temposuna hazır olmalısınız. evet biraz reklam gibi olacak ama bana bir rahatlık veriyorsa ismini yazmaktan gocunmam, doğtaş visco pocket alın, bu markanın viscosu gibi gerçekten yok, gerisini unutun, gelin bana dua edin.

not: bu markanın da ortopedik yaylı olanı falan hikaye. viscoda yatmak, havada yatmak demektir.
hesabın var mı? giriş yap