• toprak uğrunda ölen varsa vatandır. başlatmasınlar vizesine.
  • holosko + bir miktar paraya döndü bu kıbrıs mevzusu.
    ne istesek kıbrısı istiyor pezemenkler , çok istiyorlarsa dipkarpazdaki ince uzun çıkıntıyı alabilirler.
  • vizesiz ciksan ne olacak bu saatten sonra? euro olmus 6 lira. yurtdisina cikip orta kalite bir restoranda yemek yiyebilmeyi gectim, mcdonalds'ta bile bir menuye 40 lira vereceksiniz.

bir de turklere vizesiz avrupa demek, avrupanin yeni kacak gocmenleri turkler olacak demektir, bunu sen de biliyorsun onlar da. kibris'in onlar icin bu kadar onemli oldugunu, bile bile lades diyeceklerini zannetmiyorum.
  • akp'ye büyük kıyaktır. "ab ile ilişkiler kötüleşti çünkü kıbrıs'ı istediler."
  • yaw verin gitsin. hiç bir şeye yaramıyorlar. zaten onlar da razı.

çok beklersiniz oldu hatayı da iade edelim abd vizesi de açın.

editsss: neden ironiden anlamıyorsunuz.
  • rahmetli rauf denktaş zamanında şöyle demişti.

"bugün yavrusunu satan yarın anasını satar."

kıbrıs pazarlık konusu yapılmamalıdır.
  • hala vizesiz ab diyorlar aq.

olm adamlar yesil pasaporta vize koyuyorlar, kandirmayin milleti diyecegim ama davar cok olduktan sonra elbet guden biri bulunur.

yes be annem'ciler cikar yakinda gene piyasaya.
  • akp adlı örgüt iktidar olduğu günden beri kıbrıs'ı verip çözme yanlısı. bunu direkt yapamıyor lakin verip kurtulma yanlısı kıbrıslı politikacıları destekleyerek hep bu yönde hareket etti.

elinde bu seçmen de varken yeri gelir çıkarı için çok rahat verir.
  • "vizesiz avrupa müzakarelerine başlamak için kıbrıs" diye düzeltilmesi gereken tabir.

zira önergede "müzakerelere başlamak için" güney kıbrıs'ın tanınması şart koşuluyor. sen bunu tanı, ben sana vizeyi hemen kaldırayım demiyor. ab müzakerelerinin diğer kısımları gibi "müzakereyi başlatıp şöyle bir 55 sene falan kabul etmeden sürüncemede döndüreyim" diyor.

işine gelirse.
  • sınırları açıp 200 300 bin suriyeliyi salalim bak bakalım kim kıbrıs diyor
hesabın var mı? giriş yap