• müşteri temsilcisine bağlanmanın 10 dakikadan fazla sürmesi neye işarettir bilin bakalım...
    kurumsal esnafa kayıtlı paketi bireysel pakete geçirmeyi 3 aydır becerememeleri neye işarettir bilin bakalım?
    taahhüt cezası ödememe yükümlülüğü olmadan bireysele geçiş hakkı olmasına rağmen müşteri temsilcisinin parayı söke söke ödeceyeceksiniz demesi neye işarettir bilin bakalım?
    taahhüt cezası ödemeyeceği garanti edildiği için paket değişikliği yapılmadığından işin kasten uzatıldığında da çok ciddi halde şüpheleniyorum.
  • dakikalarca müşteri temsilcisine bağlanmayi fbeklersiniz sonundada hiçbir çözüm üretmezler.
  • internet iptali etmem gerekti. defakarca aramama rağmen en az 10 dk müşteri temsilcisi beklemek ne demek? ulaştum iptal için aradım mesaj göndereceğiz dediler. o günden sonra sadece 1 kere ulaştım onda da hat kesildi ve daha ulaşamıyorum. müşteri temsilcisi bekleyip duruyorum bütün gün.

bir firmanın müşteri temsilcisine ulaşamıyorsanız çok yoğun olmaları anlamına gelir bu da çok sorun demektir. iikinci bi anlamı da müşteriyi umursamamak.
  • bugün başvurusunu yaptım, sonuçları göreceğiz. detayları bağlandıktan sonra buraya ara ara gireceğim.

1.edit: 1 hafta geçti hala bağlanmadı internet, sadece sözleşme gönderdiler imzaladık gitti.

şimdi sözleşmeden sonraki süreçte benim gibi modeminizi desteklemiyorsa vodafone, size modem gönderecekler aylık 2 lira ücretle bide onun kargosunu bekleyeceksiniz ki o sürece daha gelemedik kendileriyle.

ttnetten aramam gerekiyormuş hat değer kontrolü için ondan da aranmadım, yarın da bu iş olmazsa iptal ettireceğim.

ülkede kim hangi konuda eksikse onun reklamını yapıyor, ttnet hız ve hizmet reklamı, vodafone hemen internet reklamı ki bu iki firmada eksik olduğu tarafların reklamını yapıyor.

kısacası beklemeyi seviyorsanız, telefon internetinden 2 aylık adsl parası yemeyi de göze alıyorsanız hemen başvurun.

edit 2: mesajlar an itibariyle gelmiştir, modemi de kargoya vermişler. okudular mı ne yaptılar :)
  • 15 gündür kullanıyorum, siktiri boktan bir internet. len durmadan kopuyor, donuyor bazı sitelere girmeme izin vermiyor, bazı siteler üyelik olmadan girmeme engel koyuyor. nasıl siktiğim bir şey anlamadım. len benim evimde 2 internet var, diğeri süperonline onda o sorunlar yok bu vodafonunkinde ne ararsan var. hele ilk ayım dolsun ben sorarım onlara.
    birde onların yüzünden çalışan modemimi bozuk diye kırdım amk. meğer internet modem seçiyormuş vay koyduklarım zamanında desenize ne diye çalışan modemi kırdırıp 100 tl ye yeni modem aldırdınız. interneti tvye bağladim film izleyım diye yok yok yok amk. girmiyor hiçbir siteye donuyor amk. kesiliyor amk. bu ney boktan bir internetmiş sakın almayın.
  • pişmanlıktır efendim. kesinlikle bulaşmayınız.

bağlantı sorunlarınızı ve bina ankastreden eve doğru yaptıkları rezalet kurulum hakkındaki sorunlarda arıza kaydı ve sonrasında işi anlaşmalı turk telekom saha ekibine atarlar ve size randevu verirler.

randevu verdikleri saat ile türk telekom’un iddia ettiği sistemindeki saat birbirini tutmaz. türk telekom yetkilisi ile siz muhatap olursunuz. türk telekom yetkilisi sizi yüz üstü bırakır siz de mahallenin elektrikçisi ile problemi çözersiniz.

sonra ne mi olur. vodafone yetkilileri sanki arızayı kendileri çözmüş gibi arıza kaydını kapatıp size mesaj atar.

tüm bu süreç boyunca her aşamada vodafone müşteri hizmetlerini ararsınız ama işin sonunda twitter’dan attığınız mesaja pişkince cevap veren bir vodafone yetkilisi hiç sürecin başından beri olan notları ses kayıtlarını dinlemeden sizinle konuşur ve zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışır.

dediğim gibi vodafone adsl değil aslında telsim kafasında bir adsl ve sonrasında müşteri hizmeti ve deneyimi alıyorsunuz. ben yandım siz yanmayın, sevdiklerinizi bu kötü hizmetten koruyun.
  • turktelekom altyapisi kullandigi icin cozum uretemeyen taseron servis saglayici.
  • bugünden itibaren kullanmaya başladığım internet sağlayıcısıdır.

pingler fena değil. kesinti olmuyor, iyi gibi duruyor. umarım nazar değmez.
  • bir onbeş gündür beni de bekleten ciddiyetsiz internet sağlayıcıdır.
    bu akşam da açılmasın, sözleşmeyi iptal edeceğim.
  • beşiktaş taraftarına veya vodafone karakartal üyelerine bir kampanyası var mı diye merak ettiğim, yoksa bile muhakkak yapması gerekendir.
hesabın var mı? giriş yap