• günlerdir hakkında süren tartışmanın fenerbahçeliler ile değil de galatasaraylılar ile olmasının; tartışmayı kimin başlatığını ve kimin neyi sindiremediğini gözler önüne seren mabed.
  • beşiktaşa en fazla 3 sene dinamizm katacak stadtır
    dünyada stadlarda kapasite artırımı yeniden gündemde
    manchester city devler liginde dahada büyük olmak için kale arkalarına dışardan çelik sistemle üst kat çımıştır
    keza liverpool un mevcut stadyum projesi var
    chealsea bu sene sonunda stamford bridge den ayrılıp wembleye geçecek yeni stadyumu mevcut yerinde yeniden yapılana kadar
    atletico madrid in inşaa halinde stadyum projesi var
    valencia cf nin yine inşaa halinde yeni stadyum projesi var
    cl de başarı için vodafone arena kapasite için uygun olmayacaktır uzun vadede.
    kısa vadede,stadyum açılışı ile itibari ile 3 sezon bi gaz ile başarı gelir buna itiraz etmem.
  • bir beşiktaşlı olarak fenerbahçe stadını yaparken 3 kere maçına gitmişliğim var. sırf nasıl yapmışlar, güzel mi olmuş, üst katların görüş açısı nasıl diye merak ederek gittim.

ama toki arena'yı hiç merak etmiyorum, kaç kere beleş bilet buldum milli maçlarda gitmeyi bırak talep bile etmedim.

vodafone arena yı ise 2008den beri takip ediyorum. evet amk 2008dan beri stad yapıyoruz her mayıs.

http://img442.imageshack.us/img442/646/yanuw2.jpg bunu gördüğümde yıl 2012ydi amk.
  • ben mi yanlış görüyorum dedim ama dün debeye girememiş stad.

arkadaşlar günlük olarak debe sokacak kadar alaengirli entry giremiyorsak, bence bırakalım beşiktaşı.
  • vodafone arena da,vodafone gibi olacaksa işimiz zor..
  • evet bekliyoruz dört gözle açılsada zulumpiyat yolları çekmesek diye. ama acelemiz yok bekleriz olacaksa tam olmalı. zemin tam oturmadan açıp iki hafta sonra tekrar tadilata girmesine hiç gerek yok. zaten olması gereken hızıyla devam ederse nisanın sonu mayısın başı gibi bitecektir gibi görünüyor. güneşli günler bizi bekler kartalım (bkz: sevinmek için sevmedik)
  • ingilizlerin boğazın dibine, osmanlı'nın dolmabahçe'sinin 100 metre yanına attığı imzadır.

buna sevinenler de insanları makarna bulgur için oy vermekle itham edenler. asıl paraya tapmak sizinkisi oluyor.
  • siyasi baskılarla, bedava vaatleriyle ali sami yen mübadele'si sonucunda yerini yurdunu düşmana terk edip topukları götüne vura vura kaçmış galatasaray milletinin, alnının orta yerine araplara ait "ttnet" çakılmış stadlarında oturup da,

verilen büyük bir savaşla ve 2 sene yurdundan sürgün edilmeyi göze alarak vodafone arena antlaşması imzalayarak anlaşmaya varmış ve yaşadığı çimleri terk etmemiş büyük beşiktaş milleti'ne söz söylemeye hakkı yoktur...
hesabın var mı? giriş yap