• (bkz: vermeyin)
  • 3/4 yıldızlı otellerde belki, cümlesinden sonra okumadım.

size bu parayı zorla mı verdiriyorlar, madem kötü vermeyin. sizin gibi kerizler olduğu sürece jetski değil petrol tankeri bile sokarlar.

ha son olarak unutmadan (bkz: derdini sikeyim)
  • 3/4 yildisli hitillirdi ılsı niysi.derdini sikeyim
  • para da başka şey tabi, ben de bizim yazlıkta 2 gündür karşıda duran çöpleri almadılar, güneş altında leş gibi kokuyor diye üzülüyordum la..
  • gerçekten sözlükte artık hiçbir şey yazılamaz oldu. yazılan her şeyi geçersiz sebeplerle eleştiren bir guruh var.
    herkesin durumu lüks otellerde tatil yapmayı kaldıramaz, bu doğru. ancak bu demek değil ki burada yazılan mantıklı bir entry eleştirilebilir. sırf buradaki herkes gitmedi diye üstelik.
    başlık sahibi konuyu otel yönetimiyle paylaşmalıdır, bu hususu dile getirmelidir. hatta vakti ve nakdi varsa hukuki sürec bile başlatabilir.
    öte yandan sözlük çocuk ortamı, geyik yuvası değil. farklı alanlardan birçok konu ile ilgili bilgi ve tecrübe paylaşılabilecek bir ortam olması gerekir(di) ki, acikca görüldügü uzere artık bu çok uzak
  • jet ski mevzusunu geçtim ama denizin pis olup olmamasına otel ne yapabilir? kanalizasyonun denize aktığını sanmıyorum denize akvaryum filtresi mi takılacak
  • gitmeseydiniz kardeşim mantığıyla bu tarz işletmeler daha çok hepimizin kanını emer bu ülkede oto kontrol mekanizması işlemediği için bugun senin ulaşamayacağın yerde böyle bir sorun olması yarın burnunun dibinde bitmeyeceği anlamına gelmiyor.
  • oha hahaha adamlar resmen jet ski sokmus havuza bosver egzozunu zaten...

tanim: sadece turkiyede olabilcek seyler
hesabın var mı? giriş yap