• ilk defa bu yaz balayı münasebetiyle tanışmış olduğum, tesisleri ve personeli gayet başarılı olmasına karşı müşteri ilişkileri zayıf, çözüm üretemeyen ve benden özür dilemesi gerekirken üstüne bir de 200 liramın üzerine yatan voyage oteller zincirinin bir halkası.
  • yemekleri, kaydırakları ve havuzları süper olan otel.
    fakat, denizi kumlu ve acaip tuzlu. denize girmeyi düşünüyorsanız hiç bakmayın. yemekleri ise dediğim gibi cidden lezzetli ve çok çeşitli. plajda bedava dağıtılan dondurmalar kalp.
  • denizini kullanmak isteyen ailelerin iyice bir
    arastirmadan karar vermemesini salık verecegim otel. buradan çıkarılacak çakıl ve kaya ile denize dolgu sorgun havaalani yapılabilir :)
  • son üç senedir ailemle konakladığım, antalya’ daki voyage otelidir. tam bir bebek/çocuk dostu olan bu tesiste kötü giden tek şey, personel sayısının yıldan yıla azaltılmasıdır. bu şekilde giderse seneye herşey “self-servis” olacaktır.
  • mükemmel bir tesis. çocuklu aileler için özellikle harika. hizmet, doğa, personel.. eleştirecek yön aradim, bulamadım.
  • çocuk alınan tesisleri direk elediğim için, bu konuda bilgilendiren yazara teşekkürlerimi sunuyorum.
  • iki kişi, 1 haftalık tatile 14.000 tl ödesem benim de eleştirecek bir yanını bulamadığım bir tesis olurdu.
  • restoranın üstünde genel izleyici var tanıtım kanalında o restoranı tanıtırken o logo kendi etrafında dönüyor
  • denizi gerçekten çok dalgali, yosunlu, bulanık... deniz için gelinmezmis anlamış olduk. ama onun dışında her şey mükemmel. çok beğendik açıkçası. gelir gelmez otomobilimizin içini ve valizlerimizi dezenfekte ettiler. menüler, yemekler harika. çocuklu bir aileyseniz aquapark müthiş <3 kalifiye hizmet satın aldık. memnunuz. mimari açıdan hilton'a göre daha minimal her yer çok kolay keşfedilip öğreniliyor. hilton'da ortamı keşfetmek ve öğrenmek bir gun sürerken -- çok çok buyuk old.uu için -- burda bir kaç saatte ogreniliyor.
  • manavgatda bungalov tarzı odalar ve ana binadan oluşan yeşillik alan içinde yerleşen her şey dahil konseptli otel
    yeme içme,hizmet,ilgi alaka ve alkol kalitesi olarak üst düzey, plajı kötü, havuzları fena olmayan bir otel
hesabın var mı? giriş yap