şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: voyager golden record)

ek: erkek yazardır, kadın değil. hayır “nick’te voyager, altın ve plak var, nasıl kadın sanabiliyorsunuz?” da diyemiyorum, çünkü nick unisex.
  • mesaj fasilitem kapalı olduğu için bana ultragerizekalıca bir sebeple nicaltı yapmış. çok güldürdü beni allah da onu güldürsün.

yaşının 14+ olduğunu sanmıyorum.
  • son bir ay içerisinde 750 entry giren ezik. "oğlum odandan çıksana biraz, gez dolaş" diyen annesine "yaa banane ya, çıkmıycam işte" demesi olası ergen.

• acıdım sana ponçik şey.

kendisi ve kendisi gibilerin "biz hiç iktidar olamazak da bizim istediğimiz olur" sanrısının yerlerde saçından başından sürüklendiğini, üzerinin balgamlandığını, senelerdir üzerinin çiğnendiğini artık kabul etsin. etsin ya da tedavi görsün.

yapılamaz dediğiniz ne varsa yapıldı. son olarak aoç.

sadece tek istisna topçu kışlası. geziciler değil koçum, gezicilere yem atan sikik batının oyunu yüzünden bir çırpıda bitirildi gezi. topçu kışlasına da hemen girişilmedi. lan olm polisin gezi parkına girip boşalması 8 dk falan sürdü. sen ne anlatıyosun? e en sonunda o da yapılacak. sonra neyle avunup hayata tutunacaksın afacan?

sizler gerçekten çok değişik kafalarsınız. çok eğlencelisiniz. eğleniyoruz sizle.

• malum kesimin trollü.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

almayın lan şöyle zavallıları, terbiyesizleri, ahlaksızları sözlüğe.
    nasıl acınası bir hal lan bundaki. sözlükte eşi benzeri yok. daha cahilini görmedim.

• kendince aptal argümanlar yaratıp destansı mesajlarla kutumu kirleten bir de utanmadan hakkımda başlık açıp uzak durulması gereken insan olduğumu yazan zavallıcık.
    +14 olduğunu zannetmiyorum.
  • amirim ben atatürk milliyetçisiyim, hırvat taraftarın göğsünü yalayan türk güruhunun yeni temsilcisi. artık açık açık yapamıyorlar.

(bkz: kripto)