• “uyku düzeni falan hayatı kendine zehir ediyorsun” lan düzenli uyumak hayatı kendine zehir etmek mi.

katılmadığım tespit.

vücut geliştirme bir spordur. hayat kaliteni arttırır. beslenmene ve hayat tarzına dikkat ettiğin kaliteli ve mutlu bir hayat sürersin.

bazı gerizekalılar bu sporun sadece “ adonisi mi geliştireyim de kızlar düşsün” saikiyle yapıldığını zannettiği için derdini anlatamıyorsun.

anlatmaya da çok gerek yok zaten.
  • bilimsel bilimsel konuşmak isterdim ama gerek görmüyorum.

sağlam kafa sağlam vücutta bulunur diyorum ve ekliyorum;

iyi bir beslenme, kaliteli bir uyku ve elbette spor, vücut direncini arttıran, daha sağlıklı bir vücuda sahip olmanızı sağlayan şeyler.

öte yandan, kas hafızası denen olay nedeniyle, 6 ay bile ara verseniz, çok hızlı toparlayacaksınız.

yani olay, adonis yapıp plajda kız düşürmek değil.
  • hadi bu adam başlık açmış, olabilir, hakkı var açmış. ama aklı başında insanlar, neden bu adama oturup ciddi ciddi cevap yazıyor?

işte bunu anlayamıyorum.
  • bu mantıkla hayatta düzenli yapılmaya çalışılan her hobi veya iş ömrü boşa geçirmeye eşdeğerdir.
    hayatta "bir şey" yapınca ömür boşa geçmiyor emin olun. ömrün boşa geçip geçmemesi sizin yaptığınız işin ne kadar bokunu çıkardığınıza bağlı. btc oynayarak bile ömür boşa geçirilebilir, dna hasar onarımına çalışarak bile ömür boşa geçip gidebilir 'eğer doğru adımlarla bilinçli bir şekilde' yapılmıyorsa.
    sen yaptığın işten zevk alıyorsan sonuçları bok gibi olsa bile ömrünü harap etmişsin sayılmaz sonuç olarak.
  • dedi göbekli adam
  • diyanet açıklaması sandım.
  • "vücut geliştirmeyi denemiş ama başaramamış kişi" tespiti gibi durmuş
  • kendine dikkat etmek hayatı zehir etmek değil ki. ama eğer bunu hayatındaki en önemli hadise haline getirirsen, o zaman katılırım bak.
  • sadcee kasla yapılacak bir gelişime inanıyorsun belli ki.
  • he işte böle trolluk yapın;

45-50 cm kol için heba olan hayatlar işte bunlar.. o kol öyle bi ayda gitmez yalnız onu söylim..
hesabın var mı? giriş yap