• bana göre net dünyanın en iyi mobil oyunu. sayfalarca yorum vardır diye geldim fakat yorum yapan ikinci kişi benim. ilginç.
  • millet play station da, pc de sabahlarken şaşkınca seyreden. insanlar mobil oyunlardan kafasını kaldıramazken, anlam vermeyen bünyemi bağımlısı yapmış oyun.
    bir kere robotlar arasında enfes bir taş-kağıt-makas dengesi var. robotların ve silahların fiyatları, upgrate leri oldukça mantıklı ayarlanmış. haritalarda ölü noktalar ve sote alanlar yok. rakipler de oldukça dengeli seçiliyor. kısacası insanı oyundan soğutacak bir bug yok.
    benim tek derdim hediye dönemlerindeki sandıklar. kesinlikle para tuzağı. 1 senedir oynuyorum bin tane sandık açtım hep zarar. 10 altına sandık açıyorum 1 altın çıkıyor. 1000 altına sandık açıyorum 400 altın çıkıyor.
    sonuç olarak yazdıklarımı okudum da baya kelli felli adamı böyle yazdırdığına göre baya kaptırmışım ben buna..
  • pay to win oyunlarına tepki olarak oluşturulduğu düşünülen, online oyunda 6 kişilik 2 grubun fenerleri elde tutma taktiğine göre karşı takımın robotları ile savaşma esasına dayanan oyun.

son güncellemesi ile deyim yerindeyse oyunu bitirmiştir. agar.io oyunu gibi bir dönem meşhur olup ardından yok olan oyunlar arasına şimdiden girmeye aday.

oyunu taktiksel olarak oynayamayan noob tiplerin özellikle satın aldığı ve "dash robots" adı verilen kore robotları ki tanesi 750 tl kadar, oyunu pay to win haline dönüştürmüştür.

pixonic bünyesindeki oyunun alternatifi olarak beklenen ve eski war robots oyuncularının beklediği yeni oyun ise battle of titans.
  • metal yığınların savaştırıldığı oyun.

bugün itibariyle her konuda en üst limitleri zorlandığım müsabakayı geri de bıraktım.

not: kanıt :)

not 2: nick erosferat
  • oyun icinde gumus biriktirmeyi eziyete ceviren pixonic firmasinin uretimi olan, baslamayanlara uzak durmasini, birakamayanlara bol sabirlar diledigim oyundur
  • parası olan veletlerin içine ettiği oyun.

5 tane robot hakkınız var. robotlar güzel ayarlanmış, uzaktan güdümlü füzelerle defansif robotlar var, kısa mesafede füze ya da mermilerle ortalığı dağıtanlar var, hızlı olan var, belli mesafe ışınlanan var, bir miktar sıçrayabilen var. haritaya ve diğer takım arkadaşlarınızın robotuna göre bir strateji belirleyip karşı tarafı egale etmeye çalışıyorsunuz. buraya kadar dehşet güzel bir oyun…

ama uğraşmadan, parayı bastırıp herhangi bir robotu, seviyesinin imkan verdiği en ağır silahlarla donatabilir, en güçlü, en hızlı ya da en dayanıklı robotu alabilirsiniz. muhtemelen 300-400 dolarlık bir harcama yaparsanız, en kötü eşleşmeden zaferle ayrılırsınız.

az evvel, bodoslama alana dalan bir robot, yeniden doğanlarda dahil 8 robotumuzun içinden geçti. o meydana çıkmadan kırmızı takım aleyhineydi. yani 5 kişiye karşı 1 kişi maçı aldı.

parası olana böyle de torpil geçen bir oyundur. sonra vay ben bilmiyordım, veuy ben gürmedim demeyin…
  • mechwarrior günlerine döndüren, güzel mobil oyun.
  • war robots, aksiyon dolu, 6'şar kişilik takımlarla oynanan, gerçek zamanlı, çok oyunculu bir oyundur! sen de metal warrior saflarına katıl!
    savaş zamanındayız pilot! rakiplerinin senin için hazırladığı sürpriz saldırılara, kurnaz taktik manevralarına ve çok sayıda sinsi hileye hazır mısın? düşman robotlarını yok et, tüm fenerleri ele geçir ve savaş robotunun savaş gücünü, hızını ve dayanıklılığını artırmak için silahlarını yükselt. her haritada kendini kanıtla ve savaştan zaferle çıkmak için çeşitli stratejiler ve taktikler uygula!

(tanıtım bülteninden)
  • pixonic tarafından ios ve android için lanse edilmiş multiplayer robot savaşları ve bayrak toplayarak bir nevi toprak fethetme oyunu. grafikleri gayet iyi olmakla beraber az sayıda dünyada, 30. level'a kadar yükselip, her level atlayışta daha iyi robotlara sahip olarak hoş vakit geçireceğiniz bir oyun. genel anlamda sıkıcı değil çünkü takım eşleştirmeleri her oynamada yenilendiğinden düşmanı yenmek için her seferinde yeni stratejiler geliştirmeniz gerekiyor.
  • oyunlardan kolayca sıkılabilen bir insan olarak ne zaman sıkılacağımı merak ettiğim ve aylardır oynadığım mükemmel oyun.
hesabın var mı? giriş yap