• muadilleri ile yetineceğim firmadır. sen bir kız çocuğuna bunu yapamazsın watsons!!
  • mağaza müdürü olarak sapık istihdam edebilen mağazadır. uzak durulasıdır.
  • eşimi bir daha kapısından iceri dahi sokmayacagım kozmetikci.

şüphe duyar ve soyarlar katil olmak istemiyorum
  • son skandal kızı çıplak arama ve suç iftarı atmalarından dolayı watsons kartımı iptal ettiğim firma. böyle skandal olmaz olsun, hadi çaldı diyelim bir ruja mı düştünüz küçücük bir kızın duygularıyla oynayacak kadar, yazık çok yazık. daha farklı bir çözüm yolu bulunabilirdi ama amaçları kâr illede para daha çok para olan bir kurumdan daha farkı bir şey beklemiyorum.
  • pedofili hastasını maaş+yemek+sigorta karşılığında çalıştıran dudak boyası, kaş fırçası gibi ürünler satan firma ( parantez için not: erkeğim).

bugüne kadar hiç uğramadığım bu firmaya eşimde artık ayağını basmayacak.
  • her türlü ortamda bahsedip, insanların özellikle de kadınların haberi olmasını sağlayacağım, gerekirse mağazasında müşterilerini bilgilendireceğim istismara imza atmış firmadır. o çocuk yaşananları nasıl unutmayacaksa, biz de bu olayı unutturmayacağız.
  • gelişim çağında genç bir kardeşimizi incittikleri için kamuoyu nezdinde hatalarını ivedi bir şekilde telafi etmeleri gerekmektedirler
  • artık hiç bir şekilde tercih etmeyeceğim firma. prim verilmesin bu tarz işletmelere artık. insan onuru o kadar ucuz değil. o rujları tek tek yöneticilerin ağızlarına sokmak lazım.
  • franchise olsa bile bütün watsons mağazalarına karşı duyacağım öfkede haklıyım. daha fazla para kazanmak, daha fazla ürün satmak için önlerine gelen şeref yoksunlarına mağaza emanet etmesinler.

o mağazalarda insanlar ekmek kazanmak için çalışıyorlar. mağazaya müdür diye koyduğun insanı denetlemek zorundasın. çalışanlara, tedarikçilere, müşterilere nasıl davranıyor bunların hepsinin takibini yapmak zorundasın.

yapmadıysan ve şubelerinden biri böyle bir iğrençliğe sahne olduysa bir zahmet o müdürü görevden al. bu olayın karşısında dur.

ben ürün almayınca watsons'a hiçbir şey olmaz ama yine de bir daha önlerinden geçmeyeceğim.
  • tüm kızlarımızı bu firmayı boykot etmeye davet ediyorum. 2 gün alışveriş yapmazsanız emin olun batar
hesabın var mı? giriş yap